Armani Jeans v České republice

2 054

Logo Armani jeansArmani Jeans patří k jedné z mnoha značek mateřské společnosti Armani. Značku Armani Jeans založil v roce 1981 Giorgio Armani, jako značku se zaměřením na prodej denimového zboží. Tato denimová móda  je tvořena pro moderně smýšlející muže a ženy žijící čilým kosmopolitním životem.

I když je značka ARMANI JEANS u nás považována za luxusní, v reálu jde o levnější odnož značky Armani. Zjednodušeně je možno tuto značku označit za značku, která je určená pro běžné každodenní nošení. Ostatně tak je i prodávána.

Sortiment Armani Jeans naleznete po celém světě, kde se prodává zejména v obchodních centrech a ve specializovaných buticích Armani Jeans. Některé modely pak můžete zakoupit i v obchodech Emporio Armani. V Asii pak pro změnu jsou modely Emporio Armani, prodávány v obchodech Armani Jeans.

Móda Armani Jeans je po celém světě oblíbena a vyhledávána pro kvalitu materiálů, elegantní a dobře padnoucí střihy a příznivé ceny.

Čím se vyznačuje Armani Jeans?

Kromě toho, že se jedná o denimovou módu, je pro ni typické, že se na rozdíl od jiných Armani značek nevyznačuje jednoduchým designem. Ostatně, všimněte si, že i logo ARMANI JEANS je mnohem větší a zdobnější. Takové větší a výraznější logo umisťují výrobci i na jednotlivé modely.

Dále jsou pro Armani Jeans typické pestřejší, více barevné kolekce, které mají i mnohem dražší řady. Armani Jeans můžeme označit za mladistvou sportovní módu, která je doporučována všem kreativcům. Kromě riflových kolekcí přináší ARMANI JEANS i stylové módní doplňky a boty. Co se týče oblečení  Armani Jeans nabízí i svetry, trička, póly, bundy a samozřejmě, že i džíny různých střihů. Tváří této značky se v průběhu její existence stali např. Beckhamovi, herečka Megan Fox, tenista Nadal nebo třeba také zpěvačka Rihanna, která dokonce pro značku navrhla i několik vlastních denimových kolekcí.

Armani Jeans v České republice

Armani jeans prodejnaArmani Jeans je od roku 2010 v České republice, kdy se objevil první obchod v pražském obchodním centru Chodov. Začátkem roku 2013 pak prodejnu Armani Jeans otevřela společnost Beltissimo i v pražském Obchodním centru Nový Smíchov. Další její pak prodejnu naleznete i v pražském Palladiu.

Oblečení této značky dále můžete najít i českém eshopu www.beltissimo.eu, který vlastní společnost, jíž patří všechny tři kamenné obchody. Aktuální katalog pak najdete na jejich domovské stránce www.aramnijeans.com.

Kromě Prahy butiky s touto značkou naleznete v Brně a v jiných větších městech (jejich počet se neustále mění). Jedná se např. o Armani Jeans v Brně, kde se prodává např. v OC Olympia.

Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.