Luxusní módní obuv a doplňky – to je Beltissimo

1 246

Slyšeli jste už o Beltissimu? Schraňuje pod sebou mnoho luxusních značek, ze kterých si vybere opravdu každý. Zjistěte s námi, co vše nabízí a zda je možné jejich produkty zakoupit i v Praze.

Společnost s tradicí

Beltissimo patří mezi špičku na trhu s luxusní obuví a doplňky. Společnost byla založena v roce 1991 a je výhradním prodejcem dámské a pánské obuvi značek jako Armani Collezioni, Armani Jeans, Marc by Marc Jacobs, Guess, Troika a dalších. Rovněž zde zakoupíte doplňky jako kabelky, peněženky, pásky, rukavice a jiné.

Sortiment Beltissimo

Beltissimo produkty uspokojí poptávku těch nejnáročnějších klientů. V jejich nabídce naleznete mnoho kolekcí těch nejznámějších módních značek. Vybírejte si sportovně laděnou obuv od Armani Jeans se skvěle ladícími peněženkami, pásky nebo taškami. Naopak boty značky Camper jsou laděny spíše do městského stylu. Italská značka Fiorentini+Baker pak představuje extravagantní obuv vysoké kvality. Pro muže jsou pak jasnou volbou kvalitní boty luxusní značky Porsche Design. Jejich produkty jsou zajímavou kombinací sportovního a zároveň společenského stylu. Prostě německá kvalita. Beltissimo nabízí řadu dalších značek, stačí si jen vybrat svou oblíbenou!

Beltissimo
Beltissimo

Beltissimo Praha

V našem hlavním městě Praze můžete jejich zakoupit produkty Beltissimo hned v několika buticích. Beltissimo Praha, to jsou prodejny zejména v Obecním domě, nákupním centru Chodov nebo ve Slovanském domě. Ovšem po městě jsou rozmístěny i další menší provozovny, stačí si najít tu vaši nejbližší a vyrazit vstříc nákupům.

Beltissimo eshop

V současné době jsou bohužel stránky Beltissimo na české doméně mimo provoz, takže jsme bohužel nemohli otestovat jejich funkčnost a nabídku. Ovšem produktu Beltissimo je možné najít a zakoupit i na specializovaných portálech shromažďující různé značky a zde jejich produkty zakoupit online.

Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.