Bershka – španělská móda pro mladé

2 372

bershka logoBershka byla založena španělskou obchodní sítí Inditex v roce 1998. Tato oděvní společnost mimo jiné stvořila i značky ZARA, Oysho, Stradivarius nebo třeba Massimo Dutti. Bershka svou módou cílí na tu nenáročnější klientelu.

Bershka patří Španělovi, Armaciu Ortegovi, nejbohatšímu Evropanovi, jehož mottem je snaha vyrobit elegantní, jednoduché a sportovní oblečení pro mladé lidi.

Obchod Bershka

Úspěch Bershky je zcela zřejmý, stačí jen, když řekneme čísla: 64 zemí, 910 obchodů, 15 řetězců a 100 vlastních značkových butiků. Bershka je po celém světě známá i tím, že její butiky jsou velmi zajímavě architektonicky řešené. Interiéry prodejen jsou důkladně promyšlené a svým zákazníkům nabízí zboží velmi zajímavým způsobem. Budovy, kde jsou butiky této značky umístěny pečlivě vybírají, následně pak modernizují a přizpůsobují k image značky a její filozofii.

Interiér dává zákazníkům svobodu a podporuje je ke kreativitě. Prostory apelují na mladé lidi, aby si nakupování užili, protože je to zábava. Bershka vybízí zákazníky, aby se klidně po obchodě procházeli, zkoušeli si oblečení, poslouchali hudbu, kochali se výzdobou stěn a klidně si zde četli i časopisy.

Móda mající visačku Bershka

Bershka oblečeníBershka každý rok vyprodukuje na 4000 různých výrobků, které jsou inspirovány hudbou, filmy, moderním designem, grafikou i módními barvami. Návrhářský tým navrhuje každý rok celkem 3 kolekce, které jsou svěží, trendy a luxusní. Móda Bershka je určena mladým dobrodružně smýšlejícím lidem, kteří mají rádi nové trendy a mají zájem o hudbu, sociální sítě a nové technologie. Kolekce vždy vychází vstříc zájmům a potřebám mladé společnosti. V nabídce má hned několik řad, Bershka, BSK a Men; které vytváří pro nošení do města, pro volný čas i sport. V sekci pánské módy naleznete mnohem víc než stylové džíny. V dámské kolekci pak naleznete i kalhoty, legíny, sukně, šaty, trička, halenky, blůzky, topy, bundy a kabátky. Bershka myslí i na detaily, takže v nabídce má i plavky a spodní prádlo. K tomu všemu si pak můžete vybrat i nějaký stylový doplněk, třeba peněženku, kabelku nebo nějakou ozdobu do vlasů, případně šperky, šátky a šály. Zapomenout nesmíme ani na boty. Za příznivou cenu si tak na jednom místě můžete pořídit oblečení od hlavy až po paty. Oblečení je totiž vhodné mezi sebou kombinovat.

Kolekce Bershka

Bershka se zaměřuje na tvorbu oblečení, podle těch nejžhavějších módních trendů.

BSK

Bershka outfitTa je pak určena lidem do 20 let. Typické pro ni je, že má na sobě vyšita loga nebo obrázky hudebních skupin, které jsou podle průzkumů aktuálně mládeží oblíbeny.

Podkolekce Bershka

Každý měsíc pak Bershka přichází s mini kolekcemi, podkolekcemi, které zveřejňuje ve formě katalogů. Ty jsou určeny odvážným dívkám, které chtějí upoutat pozornost na svůj vzhled. Každá z vás, která chce vypadat dobře a chce světu ukázat svůj styl, by měla mít ve svém šatníku alespoň jeden kousek od Bershky.

Bershka v ČR

Bershka má v Česku 6 poboček. Naleznete je zejména v Praze a jednu v Brně. V Praze pobočky naleznete v Centru Chodov, Centrum Letňany a v Arkádách Pankrác. V Brně ji pak najdete v Galerii Vaňkovka. Bershka byla plánována i v Ostravě, ale plán doposud nebyl zrealizován.  

Bershka na internetu

Bershka prodejnyBershka navrhuje módu pro mladé, a proto působí i na internetu. Na internetu soustředí své reklamní kampaně i prodej. Bohužel, byť v některých státech Bershka e-shopy má, tak v Česku bohužel ještě nikoliv.

Aktuální katalog oblečení a doplňků naleznete na oficiálních stránkách www.bershka.com. Na těchto stránkách se dozvíte i další informace.

Kde se dá Bershka koupit cenově výhodněji?

Bershka sama o sobě několikrát do roka výprodeje skladových zásob. Slevy to přitom nejsou malé, mnohdy je zboží zlevněno i víc než o polovinu.

Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.