Úžasná Calzedonia

6 853

Calzedonia logoItalská módní společnost vznikla již před více než 25 lety, přesněji v roce 1987, v místě nedaleko Verony. Společnost se od svého založení věnovala výrobě punčochového zboží, legín, ponožek, plavek a plážového oblečení pro ženy, muže i děti. Jelikož se jedná o jednu z nejlepších značek v tomto oděvním sektoru na světě, velmi rychle se prodej jejich výrobků rozšířil do celého světa.

Něco málo o značce

Calzedonia od svého prvopočátku měla v plánu zahájit razantní změnu ve výrobě i prodeji punčocháčů a plážového oblečení. Chtěla proto užít franchizingu, který by tak značku rozšířil do celého světa. V takovýchto obchodech se mělo prodávat pouze jejich luxusní zboží, které bylo určeno pro ty nejnáročnější zákazníky. Podařilo se. V současnosti se produkty značky Calzedonia prodávají ve více než 1750 obchodech na světě, a to jak v Itálii, tak i v Rakousku, na Kypru, v Chorvatsku, Česku, Maďarsku, Mexiku, Polsku, Portugalsku, Rusku, Srbsku, Slovinsku, Španělsku, Turecku, Francii, Makedonii, Velké Británii, na Slovensku, v Rumunsku, Německu a také i v Belgii. Kromě tohoto věhlasu a oblibě po celém světě, se musí o značce Calzedonia zmínit i to, že byť nabízí luxus, výrobky jsou dostupné široké veřejnosti.

Pod mateřskou značku Calzedonia patří stejně známá a velmi oblíbená značka Intimissimi, Falconeri, která se zrodila v roce 1996 a pak také i Tezenis, která se zrodila v roce 2003. Značka vlastní i ochrannou značku Cash&Carry.

Módní kolekce Calzedonia

 Calzedonia oblečeníCalzedonia nabízí jak sezónní kolekce, v nichž se odráží ty nejaktuálnější světové módní trendy, tak i kolekce basic, v kterých svým zákazníkům nabízí své tradiční velmi oblíbené produkty pro každodenní nošení. Tyto výrobky jsou pak vyráběny v základních barvách. Kromě toho pak v nabídce má i takové zboží, které je určené těm nejnáročnějším zákazníkům, jež si jsou ochotni za kvalitu připlatit. Značka zaplnila místo na trhu výrobou produktů, které dříve nikde moc nebyly.

Jednotlivé kolekce značky Calzedonia jsou pak vyrobeny podle těch nejžhavějších módních trendů, které ovlivňují i užití barev, vzorů a střihů. Veškerý sortiment je vyroben z těch nejkvalitnějších materiálů. Přesně tak, aby se žena v jejich výrobcích cítila trendy a pohodlně.

Kolekce plavek

Plavkové kolekce Calzedonia produkuje jednou ročně. Sbírky se vyznačují rozsáhlou nabídkou těch nejrůznějších střihů kalhotek a podprsenek. Střihy plavek jsou jak klasické, tak i zcela nekonvenční (čili plavky bez ramínek, s atypickými ramínky, plavky s třásněmi i s vycpávkami). Je jen na vás, jaký typ dílů si vyberete. Rok, co rok vytvoří cca 700 druhů plavek.

Plážové oblečení Calzedonia

Calzedonia plavky
Nabídka těchto módních doplňků je skutečně pestrá. V nabídce společnost má vše od šátků až po plážové kombinézy a šaty z velmi jemných materiálů.

Reklamní kampaně značky Calzedonia

Chcete vědět, čím vždycky Calzedonia vynikala? – Reklamními kampaněmi, které byly vždy úchvatné, ohromné a někdy až šokující. Dokonce byli jednou za kampaň kritizováni, že užili národní hymnu pro vlastní prospěch. Tvářemi značky v průběhu existence byla Gisele Bindchen, Clara Alonso, Sara Sampaio, Noah Mills, Emily DiDonato a naposledy Julia Roberts, která s touto reklamou zabodovala.

Julia Roberts v nové reklamní kampani Calzedonia zaujala

V nové reklamní kampani Calzedonia se objevila Julia Roberts a nutno říct, že skutečně okouzlila. Julia Roberts, která byla omylem usazena do role prodavačky v butiku Calzedonia nemá vůbec chybu. Herečka to bere s nadhledem a okouzlujícím úsměvem. A stejně jako v kamenných obchodech i tento spot doprovází velmi příjemný hudební podklad. Nejefektivnější a nejkouzelnější na reklamě však jsou její udivené, pobavené a potutelné pohledy.

Calzedonia v České republice

calzedonia prodejnaTuto špičkovou značku samozřejmě naleznete i v České republice. Kamenné prodejny se nacházejí obvykle ve velkých obchodních centrech, ve velkých městech. Typické pro tyto obchody je, že jsou to velmi příjemná místa, která vás dokáží strhnout k nakupování. Značka má jednoduše vše propracované do toho nejmenšího detailu, a to i včetně obchodní strategie. Už při vstupu do butiku vás osloví velmi příjemná hudba, která je označována v učebnicích psychologie marketingu jako stěžejní. V dalším kroku vás v obchodě nadchne přehlednost a strategické rozmístění jednotlivých kousků ve světlém prostoru. Skutečné úchvatné a lákavé.

Kamenné pobočky Calzedonia v České republice

Kamennou prodejnu Calzedonia naleznete v Praze hned na 10 místech – V centru Arkády Pankrác, v Paláci Flóra, na Chlumecké, Českomoravské, Řevnické, v OC Anděl, Quadrio, OC Chodov, na Václaváku i v Paládiu. V Brně pak naleznete dvě pobočky, a to v Galerii Vaňkovka a U Dálnice 777. Své kamenné obchody má i Ostrava – Nová Karolina i Avion shopping park. Dále pak kamenné obchody Calzedonia naleznete i v Plzni, Hradci Králové, Liberci, Pardubicích, Ústí nad Labem, Jihlavě a ve Zlíně.

E-shop Calzedonia

calzedonia obchodNa rozdíl od jiných evropských špičkových značek Calzedonia prodej na internetu nepodceňuje, a proto svůj e-shop vytvořila již před časem. Tento e-shop pro vás bude milým překvapením. Internetový obchod Calzedonia má velmi pěkný design a přehledné členění do několika kategorií. Jednotlivé výrobky jsou tak přehledně uspořádané. Hledat zde můžete podle názvu, ceny i jiných kritérií. E-shop nabízí velké množství těch nejrůznějších produktů, a to ať už se jedná o punčochové zboží anebo o plavky, spodní prádlo, legíny, šaty a dámské módní doplňky i zboží určené mužům.

Outlet Calzedonia

Pakliže chcete zboží značky Calzedonia pořídit ještě výhodněji, zkuste se porozhlédnout po outletu. V Česku se jedná např. o outlet Fashion Arena.
Více informací o značce i samotný e-shop naleznete na webových stránkách www.calzedonia.com.

Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.