Zavazadla? Jedině od značky Carpisa

1 383

Carpisa je světoznámá značka, které od roku 2015 propůjčuje svoji tvář oscarová herečka Penelope Cruz. Ať už se chystáte na krátký výlet nebo delší cestu, zavazadla a ostatní doplňky vám budou užitečným a stylovým partnerem při všech vašich dobrodružství.

Zrození značky Carpisa

Carpisa se zrodila teprve v roce 2001, ale již během několika málo let se stala jedním z předních lídrů v odvětví zavazadel a módních doplňků. Jejím symbolem a vždy rozeznatelným znakem je malá želva, která značku vždy odlišovala. V současné době se jedná o komerční fenomén schopný nabídnout módní produkt za jedinečnou cenu. Se stále vzrůstajícím úspěchem Carpisa rozvinula postupně franšízovou síť s více než 650 prodejními místy v Itálii a na celém světě.

Carpisa
Carpisa

Nabídka produktů Carpisa

Produkty Carpisa zakládají svůj úspěch na pozornosti věnované zákazníkovi, výzkumu a vývoji, konkurenceschopnosti a skloubení italského stylu a kreativity. Kolekce Carpisa jsou zaměřené především na ženy ve věku 20 až 45 let, které mají rády nové trendy. Ale nezapomínají ani na muže. Silnou stránkou každé nové kolekce Carpisa je počet nabízených produktů a výběr v každé kategorii, ze které si prostě vybere opravdu každý. Nejprodávanější jsou velká zavazadla, která následují aktovky, malé kožené zboží a příslušenství.

Carpisa
Carpisa

Carpisa eshop

Dobrou zprávou je, že si zboží můžete vybrat a prohlédnou snadno a pohodlně na oficiálním Carpisa eshopu, který zasílá své zboží z Itálie i do České republiky. Při objednávce nad 1 699 Kč máte navíc poštovné zdarma. Pokud byste však nakoupili za méně, náklady na dopravu jsou opravdu ohromné, takže v tom případě se vám objednávka nevyplatí a bude lepší navštívit jeden z kamenných obchodů, které najdete ve všech větších českých městech a samozřejmě i v Praze. Po dokončení objednávky budete přesměrování na platbu online nebo platbu kreditní kartou. Je to opravdu snadné. Stále váháte? Podívejte se na www.carpisa.it.

Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.