Celio – stylová městská móda pro muže

971

Chcete, aby váš muž či partner vypadal vždy k světu, ale přitom si užíval pohodlí? Elegantní a zároveň ležérní pánské oblečení je přesně to, co hledáte. Jakmile si jej muži jednou oblečou, nebudou chtít již nosit nic jiného.

Historie značky Celio

Celio je značka pánského oblečení, která se za necelých 30 let stala jednou z předních značek ve Francii i na mezinárodním trhu. V současné době jejich produkty můžete zakoupit ve více než 50 zemích světa, a to téměř v 1200 kamenných obchodech! Celio online shopy jsou další možností, jak zboží této značky zakoupit a stále se rozšiřují. Celio nabízí elegantní městkou módu a doplňky pro muže, které se hodí pro každý okamžik života. Jejich prioritou je, aby se zákazníci cítili dobře a pohodlně.

Celio
Celio

Oblečte se od hlavy až po patu

Značka Celio obleče každého muže od hlavy až po patu. Vybírat můžete z široké nabídky trik, polokošil, svetrů, roláků i mikin. K nim se skvěle hodí klasické kalhoty, ale i modernější džíny, které učiní mužský styl méně formální. Pro oficiální nebo důležité životní okamžiky si každý muž může vybrat dokonale padnoucí oblek, sako, vestu či kalhoty. Aby se člověk cítil za každé situace opravdu příjemně, je třeba zvolit pohodlné a komfortní spodní prádlo. Samozřejmostí jsou pak doplňky v podobě opasku nebo čepice a šály v zimním období.

Celio eshop

Bohužel v současné době nefunguje v rámci České republiky oficiální Celio eshop. Ovšem to neznamená, že můžete jejich produkty koupit pouze v kamenných prodejnách. Na specializovaných módních webech prodávajících nejrůznější význačné značky oblečení, bot a doplňků, jsou všechny jejich produkty i nejnovější kolekce k dispozici. Navíc můžete porovnat jejich cenu a objednat následně za opravdu nejnižší cenu na trhu.

Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.