Comtessa – obleče každou ženu

1 111

Značka Comtessa představuje oblečení s tradicí. Jejich produkty jsou vhodné nejen pro mladé dívky, ale také zralé ženy v tom nejlepším věku. Vizitkou je zejména precizní zpracování a jedinečný, moderní, neokoukaný vzhled. Pojďte s námi zjistit více!

Historie Comtessy

Společnost Comtessa nabízí již od roku 1991 skvělé módní kousky dámského oblečení a také doplňků. Jejich móda se vyznačuje příjemnou barevností, elegantními styly a hlavně opravdu širokou škálou produktů. Můžete u nich zakoupit jejich vlastní značku Lipstick, ale také výběr francouzské módy pret a porter nebo italského pronto mode. Z obchodu budete vždy odcházet s úsměvem na tváři, a to je to, oč společnosti jde.

Comtessa eshop a outlet

V České republice naleznete kamenné obchody Comtessa zejména v Praze, ale také v dalších větších městech. Některé z nich jsou koncipovány jako Comtessa outlet, kde můžete nakoupit levněji produkty, které by vás dříve stály podstatně více. Comtessa oblečení nabízí produkty z kategorie kabátů, svetrů, šatů, triček, tunik, bund, vest i kalhot. Na jejich webu je možné si prohlédnout nabízené módní kousky, u kterých jsou uvedeny také ceny. Comtessa eshop bohužel jako takový neexistuje, ale i tento online katalog je příjemným zpestřením a slouží jako orientační odrazový můstek. Uděláte si představu o právě nabízeném sortimentu a předem a v pohodlí domova si můžete zúžit výběr toho, co by vás zaujalo.

Comtessa
Comtessa

Comtessa Club

Pro vášnivé milovnice této značky máme dobrou zprávu v podobě Comtessa Clubu. Jejími členy se stanete po vyplnění registračního formuláře při nákupu. Pak už se vám začnou načítat všechny vaše nákupy a můžete získat příjemné slevy. Comtessa vám tak chce poskytnout ještě větší radost z nakupování v jejich obchodech. Čím více nakupujete, tím větší slevu máte. Při dosažení částky 10 000 Kč na vašem klubovém kontě, získáváte slevu 5 %, za 20 000 Kč je to pak 10 %, za 30 000 Kč je to 15 %, za 40 000 Kč je to 20 % a při 50 000 Kč a více je to 30 %. Dosaženou výši slevy můžete využívat celý rok. Navíc budete pravidelně a přednostně informováni o nových kolekcích Comtessa.

Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.