Debenhams – móda i vše pro domácnost na jednom místě

739

Značka Debenhams nabízí vše, na co si jen vzpomenete, a to na jednom místě. Ať už sháníte nejnovější módu pro sebe nebo ostatní členy vaší rodiny nebo něco do domácnosti, u Debenhams seženete všechno. Pojďte se s námi podrobněji podívat na jejich sortiment a způsoby nákupu!

Historie Debenhams

Debenhams je jednou z předních módních značek s hrdým britským dědictvím. Jejich hlavním cílem je učinit pro své zákazníky nakupování důvěryhodnějším, společenským a zábavnějším. Jejich prodejny najdete ve více než 240 destinacích a jejich online obchody fungují ve více než 90 zemích.  Zákazníkům poskytují jedinečný, diferencovaný a exkluzivní mix vlastních značek, mezinárodních značek i koncesí.

Široký sortiment

Debenhams nabízí opravdu široký sortiment zboží. Od dámského oblečení, přes pánské, dětské až po dárky a hračky, lůžkoviny, bytové doplňky a další. Jednoduše tedy oblečete celou svou rodinu, pořídíte dárky k narozeninám nebo na Vánoce, vybavíte si svou domácnost nebo si prostě jen uděláte radost. Jeden obchod uspokojí všechny vaše touhy a potřeby.

Debenhams
Debenhams

Debenhams eshop

Obchody Debenhams Praha jsou skvělou příležitostí, jak si veškeré zboží prohlédnout naživo, osahat si ho a porovnat. Kdo však raději nakupuje z pohodlí domova, může využít služby online shopu Debenhams. Jednotlivé kategorie zboží navíc můžete prakticky filtrovat dle velikosti, barvy, materiálu, ceny a dalších kritérií. Nákup je velice snadný a intuitivní. Výhodou je doručení zdarma při objednávce nad 60 EUR. Doba dodání do České republiky se pohybuje v rozmezí 4 až 7 pracovních dní. Standardem je platba předem přes PayPal nebo kartou online.

Ještě váháte? Tak se sami podívejte na oficiální e-shop a sami se přesvědčte!

Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.