Desigual vám zlepší náladu

1 866

Desigual logoDesigual je street wear značka, o níž v poslední době slyšíme čím dál více. Módní značka k nám do České republiky dorazila ze Španělska, přesněji z Barcelony. Tam vznikla v roce 1984 díky návrháři Thomase Meyerovi, který však není Španěl, ale Švýcar.

 

Firmu od roku 2002 do roku 2013 vedl Manel Adell a po něm je ve vedení Manel Jadraque. Značka aktuálně zaznamenává velký růst a expanzi do celého světa, a to včetně Číny. V současné době ji naleznete ve všech důležitých světových městech módy, jakými jsou  – Amsterdam, Barcelona, Berlin, Dubaj, Lisabon, Londýn, Madrin, Milano, Moskva, New York, Praha, Paříž, Řím, San Francisco, Singapore a také Tokio. V jejich nabídce naleznete pánské, dámské a dětské oblečení spolu s různými doplňky. Nově také vyrábí i boty a bytové doplňky.

Podstata značky Desigual

Desigual módaZnačku Desigual charakterizují pestré barvy, zábava a boření konvencí. Tvůrci kolekcí se snaží svou módou vytvářet pozitivní pocity, jež jsou dostupné pro všechny. Móda Desigual se nikdy neopakuje. Návrháři si zakládají na originalitě, spontánnosti a na neustálém zlepšování. V každé kolekci tak vždy naleznete nějaké ty inovace. Značka je milována mladými, možná i proto, že je označována za ideální módu na party.

Dámská kolekce

Z kolekce dámského oblečení vyzařuje štěstí, optimismus a energie doslova z každého švu. Látky jsou velice příjemné na omak, působí teple a pohodově. Je to revoluce na všechny smysly a na detail.

Pánská kolekce

Pánská kolekce je uvolněná, pohodlná a inspirativní. Oblečení je nadčasové, tvárné, vyrobené z kvalitních materiálů, který má punc opotřebovanosti.

Dětská kolekce

Stejně jako obě předešlé kolekce, i ta dětská se nese ve velmi optimistické náladě. Návrháři se zde ještě více vyhráli s barvami a vzory. Oblečení je pohodlné a pečlivě řemeslně zpracované.

Sportovní kolekce Desigual

Nejnovější kolekce této značky vznikla teprve před nedávnem, v roce 2013. Tato kolekce vzniká ve spolupráci se skutečnými odborníky z oblasti světové sportovně-módní oblasti a skutečnými špičkovými sportovci.

 

Vedle výše zmíněných kolekcí Desigual tvoří i spodní prádlo, tašky, kabelky, peněženky, opasky, klobouky a šály.

 

Móda Desigual

Desigual oblečení Jednotlivé kousky této značky jsou naprosto jedinečné a ničím nezaměnitelné. Jejich rukopis poznáte na dálku i bez toho, abyste viděli logo. Každý jednotlivý kousek od této značky vás zaujme na první pohled, protože je to hotové umělecké dílo. Návrháři si s každým z nich pohráli a důmyslně je dotáhli do těch nejmenších detailů. Nebáli se při tom použít netradičních technologií, materiálů, pestrých barev i výtvarných technik. U Desigual se můžete obléct od hlavy až po paty, ale i jeden jediný kus dokáže perfektně oživit a podtrhnout váš outfit.

Desigual v České republice

Desigual v Česku otevřel svůj první značkový obchod v roce 2011. Od té doby se u nás jeho výskyt rozšířil a jeho obliba významně stoupla. Obchody naleznete v obchodních centrech. Jen v Praze naleznete 5 značkových butiků, modely této značky však prodávají i jiné butiky. Kromě Prahy značkový obchod najdete i v Brně, Ostravě a Olomouci.

Značku najdete i na internetu

Desigual prodejnaDesigual hravě najdete na internetu, její sortiment nabízí celá řada e-shopů. Jde třeba o ZOOT, KERBO a třeba TUTU, které o sobě říká, že má tu největší nabídku zboží značky Desigual v republice. To, jestli je to skutečně pravda, si však musíte prověřit sami. Pakliže chcete při nákupu ještě více ušetřit, zkuste nějaký český kamenný outlet (jako třeba Desigual Fashion Arena Outlet) anebo třeba Desigual Outlet na Different.cz nebo Outlet Express.  

Pro získání dalších informací a prohlédnutí si aktuálního katalogu, doporučujeme navštívit domovské stránky značky www.desigual.com.

Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.