ESPRIT si oblíbíte pro její nadčasovost

1 085

logo espritZnačka ESPRIT byla založena v roce 1968 v Kalifornii manželi Tomkinsovými. Centrálu má však v Německu a v Hong Kongu. ESPRIT se již od svého založení specializoval na výrobu vysoce kvalitní módy pro muže, ženy i děti. Oblečení této značky vyniká svým stylem, kvalitou a jedinečností. Tvorbu návrhářů významně ovlivňuje kalifornský původ. Návrháři si při tvorbě nových kolekcí potrpí na originalitě, stylu a uvolněnosti.

Příběh značky ESPRIT

 Esprit módaESPRIT si již od svého začátku zakládá na užívání přírodních kvalitních materiálů. Na výběru té správné tkaniny si ESPRIT nechává záležet u každého svého modelu. Stejně tak, jako dbá i na precizním zpracování a dokonalém střihu. Jejich mottem je věta: Chceme, abyste se cítili a vypadali dobře.”

 

Za světový věhlas může společnost právě díky svému přístupu k výrobě. Jejich postoj k životu je velice pozitivní, oslavuje skutečné lidi a kolekce jsou ucelené, jednotné a harmonické. Lidé si navíc u ESPRITu v průběhu těch skoro padesáti let již důkladně prověřili jejich kvalitu. Dnes se ESPRIT prodává ve více než ve 40 státech světa, kde má otevřeno na 900 butiků a také má velký počet velkoobchodních míst a franšízových prodejen. Butiky této značky se obvykle nachází v obchodních centrech, které se zaměřují na prodej značkového sortimentu.

Ocenění ESPRIT

Za svou práci tato značka získala v průběhu své dlouhé existence řadu ocenění, jen letos se mohou pochlubit několika oceněními. Na 5th Asian Excellence Awards 2015 získala cenu Asia’s Best CFO, Best Environmental Responsibility, Best Investor Relations Company, Best Investor Relations Professional a také zabodovala i po ekologické stránce v Greenpeace Detox Catwalk.

Rozčlenění značky ESPRIT


Esprit oblečeníOblečení této značky je rozděleno do několika produktových řad. Každá tato linie se od sebe výrazně odlišuje a nabízí zákazníkům i odlišný sortiment.
Jedná se o řady: Casual, Collection, EDC by ESPRIT a Sport. ESPRIT CASUAL zahrnuje módu pro ženy, muže i děti, jejíž součástí jsou i body, spodní prádlo, plavky, kabelky, módní doplňky a boty. ESPRIT COLLECTION se věnuje výrobě sortimentu pro ženy a muže a v nabídce má rovněž i spodní prádlo. Řada EDC by ESPRIT má módu pro ženy, muže, mladé a i zde nechybí spodní prádlo. Linie SPORT navrhuje oblečení pro muže a ženy. Kromě tohoto rozčlenění u ESPRITU naleznete speciální kategorii, kterou nazvali LIFESTYLE and HOME a patří zde nejen volnočasové oblečení, čili oblečení na doma, ale i šperky, brýle, parfémy, punčochové zboží, deštníky, oblečení pro maminky (kočárky, hračky, dětský nábytek) a boty. Linie HOME pak tvoří bytový textil, nábytek, koberce, tapety, osvětlení, koupelnové vybavení.

Prodejny ESPRIT v České republice

5328d14e9c69fc53d8a20500ESPRIT se v České republice prodává na mnoha místech. Obchody této značky naleznete v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Olomouci, Českých Budějovicích, Havířově, Hradci Králové, Liberci, Pardubicích, Ústí nad Labem, Děčíně, Frýdku-Místku, Jihlavě, Karlových Varech, Karviné, Kladnu, Mostu, Opavě, Přerově a Zlíně. Kromě těchto specializovaných butiků se sortiment této značky nabízí v celé řadě drogérií také v jiných buticích zaměřených na kvalitní módu. Cenově výhodněji výrobky této značky zakoupíte i v celé řadě českých outletů, jakým je např. i Fashion Arena v Praze. Největší nabídku zboží společnosti ESPRIT naleznete v české podobě internetového obchodu: www.esprit.cz. Na těchto stránkách je nejen ten největší výběr, ale máte zde možnost získat i různé slevy na nákup.

Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.