GAP – móda, která vás zaujme

857

GAP. To jsou tři písmenky, která dnes zná již každý z vás. Tato módní značka je populární zejména mezi mladšími ročníky, ale zajímavé a originální kousky oblečení se zde najdou i pro starší zákazníky. Co vše najdete v jejich sortimentu? A můžete si zboží objednat také online? Pojďte to s námi zjistit!

Zrození značky GAP

Americká módní značka GAP byla založena již v roce 1969 v San Franciscu. Značka velmi rychle získávala na popularitě ro rozrostla se do dalších zemí. V roce 1983 pak odkoupila další čtyři úspěšné značky – Piperlime, Arthleta, Old Navy a Banana Republic. Zařadila se tak mezi silné konkurenty v módním odvětví. Společnost GAP věří v aktivní ochranu životního prostředí a planety. Zavázala se k vytváření produktů, které zlepšují svět a zároveň inspirují k tomu, aby všichni lidé jednali zodpovědně a promyšleně. GAP se snaží udržitelně zajišťovat 100 % bavlnu na výrobu jejich oblečení tím, že usiluje o zodpovědné hospodaření s bavlnou na celém světě.

GAP
GAP

GAP oblečení

GAP nabízí oblečení pro ženy, muže i děti. Navíc zde objevíte zajímavé a stylové módní kousky pro těhotné ženy i oblečení pro miminka. Oblečete zde tak opravdu celou rodinu. Společenská a luxusní móda pochází z distribuce Banana Republic. V nabídce naleznete velké množství šatů, kostýmků, obleků i módních doplňků. Rodinné a volnočasové oblečení pochází z dílen Old Navy a Athleta se orientuje na sportovní oblečení. Pokud se vydáte nakupovat GAP oblečení, bez obtíží si pořídíte celou novou garderobu pro všechny životní situace.

GAP eshop

Oficiální GAP eshop je velice přehledný a systematický. Ovšem jeho nevýhodou pro české zákazníky je to, že zboží odesílá pouze v rámci Spojených států amerických. Naštěstí je možné využít webové stránky určené pro evropský trh. Při objednávce nad 50 EUR máte poštovné zcela zdarma, jinak při standardním doručení do 7 pracovních dní zaplatíte poštovné ve výši 4 EUR a při expresním doručení do 3 dnů je to 9 EUR. Platba je vždy vyžadována kartou online. Pokud se přihlásíte k odběru emailů, získáte 20 % slevu na váš další nákup.

Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.