GAUDI – móda pro všechny, co mají rádi styl

51

logo GAUDIItalská módní značka GAUDI je u nás považována za novinku, ve světě však slaví úspěch již řadu let. Tato značka byla založena v roce 1990 a je přesným prototypem italské elegance, nadčasovosti a čistých linií ve spojení s  kvalitními materiály.

 

Móda této značky je určena všem věkovým kategoriím, ať už se jedná o muže nebo ženy. Móda GAUDI je jednoduše pro všechny, kteří milují styl. To vše je prodáváno za rozumnou cenu, tedy dle nich a dle italského smýšlení. Ve skutečnosti je tomu trochu jinak. Móda je určena především mladým lidem, tedy studentům, kteří mají hluboko do kapsy, přičemž jen cena za tričko se pohybuje okolo 2000 korun, to pak moc levné není. Ještěže se u nás tato móda nabízí především v outletech, kde je cena výrazně snížena.

O módě GAUDI

GAUDI oblečení
GAUDI si své jméno vydobyla svou kvalitou, stylovostí, nápaditostí, hravostí a originálními trendy, které mužům zajistí ten správný styl a ženám výjimečnosti. Modely GAUDI vynikají výraznými  a zajímavými aplikacemi, řídí se těmi nejnovějšími trendy a užívá aktuálních jasných a sytých barev.

 

GAUDI vznikla s myšlenkou, aby lidem dopřála skvělý pocit z toho, co máte na sobě. Nemělo by to přitom působit levně. Vše je promyšleno tak, abyste oblečení, které si budete chtít vzít každé ráno na sebe, stačilo doplnit už jen jednoduchým make-upem, vysokými podpatky a vhodnými módními doplňky stejné značky. Pak můžete hrdě vyrazít do světa.

GAUDI vám dá vše, co každý den potřebujete.

V kolekci značky naleznete sexy šaty, živé topy, komfortní kalhoty a úžasné módní doplňky, které když jednou uvidíte, tak je prostě musíte mít. Samostatnou kapitolu pak tvoří kolekce šatů prosluněných a veselých barev.

Tvůrci jednotlivých kolekcí svou práci provádí s usilovnou snahou přinést zákazníkům to nejlepší, radí se proto s odborníky a při své práci rovněž dbají i na životní prostředí. GAUDI nabízí nejen sofistikovanou módu, ale i couture styl, jenž pravidelně doplňuje o sportovní kousky a džínovou módu.

GAUDI v České republice


GAUDI módaBohužel v České republice je tato značka stále velkou neznámou a značkovou prodejnu naleznete pouze na několika málo místech, a to v brněnské Olympii, v Praze na Náměstí Republiky, což je Palladium a nově také i v ostravském Avionu. Kromě těchto značkových obchodů aktuálního zboží značky GAUDI, pak u nás máme i dva značkové outlety. Jeden se nachází v Praze, jedná se o Fashion Arenu a druhým je pak Feeport Outlet na hranicích s Rakouskem ve Znojmě-Hatích. Jednotlivé kousky, linky, či druh sortimentu této značky, pak naleznete ještě v několika dalších buticích, jež se zaměřují na stylovou módu. Proč je tomu tak? Možná proto, že móda od GAUDI není zrovna za lidovou cenu, a tak až outletová cena přináší skutečný luxus do širšího spektra zákazníků. Nicméně, danou cenu si zboží od GAUDI rozhodně zaslouží.

Outlet GAUDI

prodejna GAUDINákupování v českých outletech je skvělé, protože zde můžete nakoupit s velkými slevami zcela nové zboží té nejvyšší kvality od těch neoblíbenějších a nejuznavanějších značek. Atraktivní módní kousky jsou tu nabízeny minimálně o 30% levněji než v běžných obchodech. Takto zlevněné zboží je tu nabízeno po celý rok a mnoho kousků není levnější pouze o 30%, ale o úžasných 70%.

GAUDI na internetu

GAUDI na internetu, aby člověk pohledal. Pokud chcete záruku, že si nekupujete nějaký fake, ale skutečnou kvalitu, doporučujeme nakupovat pouze u ověřených prodejců. Bohužel v České republice není žádný specialista na tuto značku, a proto je nejlepší zamířit do oficiálního internetového obchodu na www.gaudi.it. Jde vlastně o domovské stránky značky, takže kromě možnosti nákupu se zde můžete podívat i na další informace. E-shop působí mezinárodně a zcela bez problémů zboží zasílá i do České republiky.

 

Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.