Spodní prádlo, jedině od Intimissimi

4 371

logointimissimi logoItalská značka Intimissimi je součástí velmi úspěšné společnosti Calzedonia SpA Group. Značka vznikla v roce 1996 a rychle se stala evropským lídrem na trhu se spodním prádlem, kterou díky franchisingu můžeme potkat kdekoliv na světě.

 

Intimissimi se snaží ženám splnit sen o jednoduchosti, vytříbenému stylu a vysokém pohodlí, což zaboduje i v tomto dynamickém světě plném emocí.

Prádlo Intimissimi, prádlo se stylem

Intimissimi prádlo Prádlo této značky je úspěšné pro svůj inovativní přirozený vzhled, vnímavý a jemný přístup k moderním potřebám a pro absolutně nekonkurenční poměr v kvalitě a ceně, který podtrhli ještě i o jedinečný styl a design u všech svých originálně vyrobených produktů.

Na výrobu prádla INTIMISSIMI užívá pouze ty nejlepší materiály, které korespondují s aktuálním módním stylem, vkusem žen a módními trendy. Prádlu nechybí ani dostatek fantazie a romantiky. Spodní prádlo této značky je určeno lidem od 15 do 50 let.

Kolekce Intissimi

Každá kolekce Intimissimi má zcela unikátní design a užívá špičkové materiály. Veškeré prádlo je pak vyvedeno vždy v barvách, které vévodí aktuální sezóně. Při své práci se pak tvůrci drží zásady, že každá kolekce pro ženy má být sofistikovaná a smyslná. Inspiraci přitom čerpají v nadčasovém italském stylu.  Značka ve své nabídce má rozsáhlý výběr střihů i samotného prádla. Vybírat si tak můžete mezi různě střiženými kalhotkami, tangami, tílky, podprsenkami, pyžamy, košilkami, podvazky, plavkami a guepieres. Prádlo je přitom zdobeno a vyráběno z hedvábí, krajky a bavlny. U prádla převládají barvy: bílá, starorůžová, krémová a pudrová, které doprovází jemné a decentní vzory. Prádlo se vyrábí v těch nejrůznějších velikostech. V nabídce samozřejmě nechybí tvarovací a stahovací prádlo, které je ušito tak, aby pod oblečením zůstalo skryto a je vyvedeno v klasických barvách, čili černé, bílé a tělové. Pánské prádlo je pak vyrobeno z kvalitní strečové bavlny a je ušito tak, aby se v ní muž celý den cítil komfortně. I pánské prádlo nabízí rozsáhlý výběr. Vedle nejoblíbenějších boxerek tu proto jsou i pánská tanga a slipy.

Zajímavosti ze zákulisí značky Intimissimi

Intimissimi oblečení
Značka do zahraničí pronikla hned v roce svého založení. Již za dva roky měla 100 prodejen. Prádlo Intimissimi se objeví ve filmu Gabriela Mucciniho, kde v něm hrála Monica Bellucci. O něco později se prádlo objevilo na těle Alyson Le Borges, herečce a neteři Alaina Delona. Po 20 letech své existence mělo Intimissimi dokonce 1200 prodejen v celkem 31 státech světa.

Intimissimi v České republice


Spodní prádlo Intimissimi zakoupíte ve značkových kamenných prodejnách, kterých u nás naleznete bezpočet. Většina z nich se nachází ve velkých obchodních centrech větších českých měst. Jedná se např. o Intimissimi v ostravské Nové Karolině, brněnské Vaňkovce, jihlavské Intimissimi v City Parku, Pardubický AFI Palace, brněnská Olympie nebo plzeňská Plaza. V Praze značkovou prodejnu najdete v Metropoli Zličín, Centru Chodov, OC Letňany, Palladiu, v Galerii Harfa, Arkádách Pankrác nebo v AC Flora.

Outlet Intimissimi

intimissimi prodejnaPakliže chcete ušetřit, doporučujeme vám nákup v outletech. Intimissimi má svou značkovou outletovou prodejnu v Praze Štěrboholích ve Fashion Areně. Zboží zde můžete sehnat minimálně o 30% levněji, než v běžných obchodech. Nejvýhodnější nabídka se však může pohybovat až okolo 70%.

Intimissimi na internetu

Intimissimi provozuje svůj vlastní oficiální e-shop, který naleznete na webových stránkách www.intimissimi.com. Je zde i česká pobočka, kdy je poštovné poměrně nízké a dokonce od určité útraty je i zcela zdarma. Eshop vedle různých akcí nabízí i sekci výprodeje a slevy, v níž naleznete prádlo, které je cenově zvýhodněno.

Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.