Kvalitní boty i kožená galanterie – to je John Garfield

979

Ještě jste neslyšeli o společnosti John Garfield? Pojďte se s námi podívat, jaké zboží nabízí. Existuje John Garfield eshop nebo musíte nakupovat pouze v kamenných prodejnách? Zjistili jsme pro vás, jaký sortiment a v jaké kvalitě nabízí!

Historie společnosti John Garfield

Společnost John Garfield působí na našem trhu již od roku 1992 a jedná se o renomovaného výrobce obuvi a kožené galanterie. Nabízí značkovou obuv vysoké kvality s charakteristickým špičkovým designem, pohodlností ve všech módních barvách za velmi příznivé ceny. Navíc si k zakoupeným botám snadno vyberete i vhodné kožené doplňky jako jsou peněženky, opasky nebo cestovní tašky. Všechna kožená galanterie se navíc vyznačuje precizním zpracováním, širokou škálou použitých materiálů a módním designem. Ovšem ve světě se její historie traduje až do 2. poloviny 19. století

Široký sortiment

John Garfield, to jsou hlavně vycházkové, společenské a sportovní dámské, pánské i dětské boty. Dále pak kožená galanterie v podobě kabelek, tašek, sportovních vaků, opasků i doplňkový sortiment jako dámské punčochy, silonky a ponožky. Všechno zboží je v prvotřídní kvalitě s vyhotovením, které zvyšuje uživatelský komfort a dotváří osobnost a image zákazníka. Při výrobě jsou používány nejmodernější technologie zpracování materiálů.

John Garfield
John Garfield

Jak nakoupit

Pokud raději než v kamenném obchodě nakupujete na eshopu, máme pro vás dobrou zprávu. John Garfield eshop tuto možnost nabízí a vy si můžete během krátké chvilky objednat nové botky z pohodlí domova. Česká verze webových stránek je bohužel v současné době mimo provoz z důvodu prací na novém vzhledu, ale můžete se nechat přesměrovat na slovenskou verzi, kde najdete aktuální kolekci a všechny potřebné informace. Je možné objednat i do České republiky a poštovné neplatíte při nákupu nad 70 EUR, což u bot není zas tak velký problém. Takže hurá do víru online nakupování.

Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.