Buďte styloví se značkou LINDEX

2 378

Lindex logoLindex je směsice plná barev, rafinovaných střihů, uměleckých potisků a pohodlí. Tato švédská špička už několik let úspěšně dobývá srdce českého národa.

Historie Lindex

Značku Lindex založili v roce 1954 dva Švédové, Ingemar Boman a Bengt Rossel. Kdo ví jestli tehdy tušili, že tímto krokem jednou pro vždy změní životy žen na celém světě. Stalo se tomu tak tehdy, když si otevřeli obchod se spodním prádlem Fynd v Alingsås.

O 10 let později výrobu spodního prádla rozšířili i o výrobu dámské módy, jednalo se tehdy hlavně o svetry a halenky. V osmdesátých letech pak Lindex expandoval za hranice dále do Evropy. Po roce 2000 se tato značka konečně dostává i k nám. Dnes má v Evropě přes 480 obchodů. Lindex je v současnosti tak úspěšný, že každý rok navrhuje několik kolekcí oblečení (jedná se o dámské oblečení, spodní prádlo, oblečení pro děti i pánskou módu).

Filozofie značky

Lindex oblečeníLindex se řídí mottem: „Každý oděv má příběh“. Značka si potrpí na nositelnost, ochranu životního prostředí, pohodlnost a skvělý výtvarný projev. Inspiraci pro tvorbu svého oblečení Lindex čerpá z pouliční módy, filmů, cestování, sledování různých kultur, z médií, veletrhů i výstav. Prostě ze všeho, co je zaujme a inspiruje pro vytvoření jedinečného a zcela originálního oděvu.

O tvorbě oblečení značky Lindex

Oblečení Lindex navrhuje kolekce vždy jeden rok dopředu. Jedná se o pečlivou práci designérů, kteří každý jednotlivý kus vytváří s pomocí podrobného počítačového nákresu. V současnosti firma nabízí širokou nabídku sortimentu. Pořídit si u Lindex můžete nejen spodní prádlo, ale i sukně, kalhoty, svetry, kabáty, bundy, košile, plavky, šály, šátky, čepice, punčochové zboží a módní doplňky.

Kolekce Women’s Wear

Dámská móda Lindex je jednoduchá, nadčasová, prostá a nápaditá. Oblečení se vyrábí ve velkém rozptylu velikostí. Značka se nebojí ani těch velkých, a proto nabízí módu až do velikosti XXXL. Nabídka oblečení LINDEX je vskutku rozsáhlá, a proto umožňuje každé ženě, aby si z ní vybrala to, co má ráda.

Spodní prádlo Lindex

Spodní prádlo LindexKolekce spodního prádla této značky jsou zacíleny na mladší ženy, dívky a náročné zákaznice. Tato skutečnost významně ovlivňuje i střih, barvu a následně pak i cenu. Spodní prádlo pak tvoří linku Lindex, Ella M, So.U a Generous. Linka So.U patří k těm nejlevnějším a nejbarevnějším u Lindex. Krajky zde však objevíte pouze výjimečně. Linka Ella M a Generous jsou jsou o něco dražší. Tyto linky jsou krajkové a stylové. Linka Lindex je pak známá tím, že nabízí zaručenou dobrou klasiku za dobrou cenu.

Pánská kolekce The Essentials

Pánská kolekce přináší zákazníkům vkusné oblečení vhodné i pro běžné nošení. Naleznete zde i oblečení, které uspokojí i náročnější zákazníky. U Lindexu si můžete koupit košile, kalhoty, džíny, trička, mikiny, trička, svetry, bundy, spodní prádlo i plavky.

Dětská móda – Children’s Wear

Lindex nabízí oblečení nejen pro dospělé, ale i pro děti. Dětské oblečení je určeno pro chlapce i pro dívky. I pro děti je nabídka rozsáhlá.

Tváře značky Lindex


Tvářemi značky Lindex byly známé tváře, jako například modelka Emma Wiklund, herečka Reese Witherspoon, Narciso Rodriguez nebo i stylistka Rachel Zoe.

Klub značky Lindex

Pro své věrné zákazníky Lindex zřídil Klub, díky němuž mají ti, jež získají jejich kartu, značné výhody.

Lindex v Česku

Lindex prodejnyLindex v Česku najdete snad v každém dobrém velkém obchodním centru. Obchody naleznete např. v pražském Centru Černý Most, pražské Galeri Harfa, budějovické IGY Centrum, libereckém Fóru Liberec, ostravské Nové Karolině, brněnské Olympii, ve Fóru Ústí nad Labem a také i v Pardubickém AFI PALACE.

Chcete módu Lindex pořídit ještě výhodněji? Tak zkuste navštívit jejich domovské stránky www.lindex.com, je tu i česká odnož. Na těchto stránkách najdete nejen spoustu informací a aktuální katalog, ale i e-shop s cenově zvýhodněnou nabídkou a vlastní autorizovaný outlet se slevami vyššími 50%.

Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.