MANGO dobývá svět

1 425

logo mango MANGO je u nás čím dál více vyhledávanou značkou, kterou naleznete ve velkých obchodních centrech. Tato značka se zrodila v roce 1984 ve Španělsku a její kvalitní práce jí pomohla rychle expandovat do celé Evropy.

 

Firmu založili bratři Isak a Nahman Andic. Nejprve šlo o kamenný obchod, který otevřeli v Barceloně na Paseo de Gracia. Dále následovala Valencie. Už za rok však měli těchto kamenných prodejen 5. V roce 1988 mělo MANGO už celkem 13 prodejních míst rozmístěných po celém Španělsku. Za hranice se společnost dostala v roce 1992, kdy expandovala do Portugalska. Nutno také říct, že v roce 1993 mělo MANGO už dokonce 100 prodejen. Vůbec první webové stránky MANGO vytvořilo v roce 1995 a o 5 let později otevřeli svůj první internetový obchod. K vlastní tvorbě módního oblečení se však dopracovali až v roce 2008. Právě tehdy vytvořili svou první pánskou kolekci, kterou vypustili do světa. Vloni, tedy v roce 2014, se rozhodli značku přejmenovat na MANGO MAN. Aktuálně má MANGO již 2300 obchodů, které má umístěné ve 107 zemích světa, a to dokonce i na Bermudách, v Monaku a na Guadalupe.

Kolekce nesoucí jméno MANGO

Vzhledem k tomu, že průměrný věk návrhářů nepřesahuje ani 30 let, je zcela pochopitelné, že oblečení této značky je určené pro mladé, moderní a městské lidi. MANGO navrhuje módu pro ženy, muže i děti. Všem nabízí stylovou módu, do níž zasazuje ty nejmodernější prvky. Kolekce MANGO jsou rozčleněny do třech linek – CASUAL, SUIT-EVENING a SPORT-MNGJEANS.

MANGO CASUAL

Tato linka nabízí všem zájemcům o soudobou módu, neformální oblečení plné nesouladu, zaměřené na velmi širokou nabídku, kterou ocení co nejširší procento lidí, dokonce i těch, jež se rozhodnou pro něco z linky Suit nebo Sport.

MANGO SUIT EVENING

Pokud chcete zabodovat, tak výběr z linie MANGO SUIT EVENING je sázka na jistotu. Jde o velice ženský styl propracovaný do těch nejmenších detailů.

MANGO SPORT

MANGO prodejnaSportovní kolekce jsou velmi trendové doplněné o zcela nepřehlédnutelné módní doplňky. Součástí této řady jsou i krásné rifle.

 

Všechny linky značky MANGO je možno kombinovat s různými doplňky (botami, kabelkami, pásky, i bižutérií). Je tomu tak proto, aby si u nich mohla každá žena najít ten svůj jedinečný outfit, který bude tvořit přinejmenším dobrý základ pro ten nejmodernější stylový vzhled, který podtrhne ženskou osobnost. MANGO vystihuje vedle modernosti i vysoká kvalita a užívání moderních technologií při výrobě. MANGO svým zákazníkům nabízí rozsáhlý sortiment – vedle oblečení i večerní róby, šperky, obuv, kabelky, pásky, hodinky a parfémy.

Celebrity pro MANGO

Novou tváří kampaně MANGO pro muže se v roce 2014 stala fotbalová legenda Zinedine Zidane. Tváří dámské linie je od roku 2011 pro změnu Kate Moss, která nahradila australskou modelku Mirandu Kerr.

MANGO nosí celá řada celebrit, jako např. Monica a Penelope Cruz, Claudia Shiffer, Eva Herzigová, Christy Turlington, Naomi Campbell, Karolína Kurková nebo Mila Jovovich. Zajímavostí také je, že na sobě oblečení se štítkem MANGO měla na sobě i princezna Letizia, Asturias.

MANGO v Česku

Butiky MANGO v Česku naleznete v Praze, Liberci, Brně, Ostrava, v Plzni, Pardubicích a Znojmu. V Praze MANGO má pobočky v Arkádách Pankrác, Centru Černý Most, Metropoli Zličín i na Příkopě. Pokud chcete nějakou tu korunku ušetřit, doporučujeme porozhlédnout se po outletech, jeden takový MANGO Outlet naleznete ve Fashion Arena na Průmyslové ulici. Aktuální módní kousky MANGO pak pořídíte i na internetu v e-shopu www.mango.com nebo www.mangoshop.com. Zlevněné kousky z minulých kolekcí pak najdete na www.mangooutlet.com.

Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.