Luxusní outdoorová móda polárníků Napapijri

3 015

Napapijri logoJestliže jste sportovně založení a na módu poněkud nároční, tak musíte nakupovat u Napapijri. U italské značky, která již 28 let úspěšně plní šatníky sportovně založených mužů, žen i dětí. Všechny jejich kousky jsou přitom připraveny zvládnout ty nejlepší výkony.

Co je Napapijri

Kdo, nebo co, se skrývá pod poněkud zvláštním názvem značky evokující na první dojem papouška? Napapijri v reálu s papouškem nemá absolutně nic společného. Jedná se o evropskou módní prémiovou značku, zaměřenou na tvorbu sportovně ležérní módy. Původně se sice výrobce sídlící na úpatí Mont Blancu věnoval výrobě zavazadel pro vysokohorskou turistiku, dnes je však proslulým tvůrcem kvalitní sportovně laděné módy pro celou rodinu. V nabídce Napapijri pak vedle oblečení najdete i módní doplňky, obuv a tašky.

Značka se proslavila svou dnes již legendární Skidoo bundou.

Značka Napapijri

Napapijri oblečení  Značka Napapijri představuje zajímavou kombinaci italské značky s logem obsahujícím norskou vlajku a finským názvem, který představuje polární kruh. Jde o symbolické spojení s nejsevernější části Evropy, kde se rodí ti nejslavnější průzkumníci 20. století. Tyto skutečnosti mají symbolizovat, jaké podmínky je schopno outdoorové oblečení značky Napapijri ustát.

Historie Napapijri

Giuliana Rosset značku založila na začátku devadesátých let minulého století a dnes má již svých vlastních 600 prodejen jen v Itálii a franšízy v zahraničí (USA, Francii, Německu a dokonce i v Česku). Po celém světě tak má značka na 2500  prodejen. V roce 2004 firmu odkoupila americká holdingová společnost zaměřená na oblečení VF Corporation. Ta značku ještě více rozvinula a zavedla jí i rozsáhlou outletovou síť po celé Evropě.

Móda od Napapijri

Napapijri kolekce
Móda od Napapijri je položena na vědeckých objevech, užití moderních technologií, vášni pro cestování a objevování, perfektním a naprosto jedinečném zpracování nových kolekcí.
Ve svých kolekcích se proto snaží ztělesnit aktivní a dobrodružný styl života.

Oblečení Napapijri

Móda Napapijri dobývá svět a k mání jsou ucelené kolekce oblečení i bot, které jsou určené pro každodenní nošení. Každý jejich produkt je označen typickou norskou vlaječkou a černobílým písmenem N. Díky tomuto charakteristickému logu módu Napapijri nemáte jednoduše šanci přehlédnout. Když se se značkou střetnete poprvé, velmi rychle poznáte, že jde vskutku o luxusní značku, která nabízí výrobky té nejvyšší kvality.  Po takovémto prvním setkání budete chtít i vy vlastnit alespoň jeden kousek oblečení nebo bot této značky.

Boty Napapijri

Napapijri móda
To, že něco vydrží dokazuje i fakt, že ji užívají i průzkumníci v rámci svých polárních expedic.
Nejde tedy pouze o symboliku, ale i o reálnou skutečnost. Boty Napapijri jsou precizně zpracované, velice kvalitní, promyšlené do toho nejmenšího detailu, naprosto jedinečné, a proto ani nemůže být pochyb, proč ji lidé napříč zeměkoulí tak milují. A to jsem ještě nemluvila o velmi zajímavých barvách, módním designu a pohodlí jaké boty Napapijri skýtají.

Batohy, tašky a zavazadla Napapijri

Zpočátku Napapijri vyráběla pouze batohy a tašky pro vysokohorskou turistiku. Dnes je tomu sice jinak, ale to neznamená, že by na ně zcela zanevřela. Společnost Napapijri batohy, tašky, kabelky a jiná zavazadla vyrábí doposud a jsou to vskutku pěkné kousky, nejsou jen hlavní náplní firmy.

Napapijri v České republice

Napapijri  prodejnaNapapijri naleznete již řadu let i v Česku. Nutno říct, že těch obchodů není zas až tak málo, jak by se mohlo zdát. Samozřejmě, že nejvíc jich najdete v Praze. V Praze značkové obchody Napapijri naleznete v OC Chodov, v Palladiu a v OC Nový Smíchov. Dále pa tuto značku naleznete i ve velkých obchodních centrech v Brně, Ostravě a Plzni. Oblečení této značky si však můžete zakoupit i jinde než jen ve značkových prodejnách. Najít je můžete třeba v buticích Destroy, But-S, Peek & Cloppenburg a Wall Street.

Napapijri na internetu

Oficiální Napapijri e-shop naleznete na jejich domovských stránkách www.napapijri.com, kde si můžete nastavit i lokalizaci. Značka zcela bez problémů zasílá objednané zboží i do České republiky. Bohužel vše je v angličtině a v eurech. Poštovné vás vyjde asi na 470 korun, pokud si však objednáte nad 150 euro (cca 4200 korun), máte dopravu zdarma. Platit můžete prostřednictvím Visa, Master Card a eventuálně i z Paypal. Doručení je rychlé nejpozději do týdne to máte doma.

Kromě oficiálního e-shopu oblečení této značky prodávají i jinde. Těch osvědčených obchodů je hodně. Jde např. o Shopalike.cz, Spartoo, Zalando.cz, DestroyShoes, Mall.cz a jinde.

Napapijri outlet

Napapijri obchodNapapijri po roce 2004 s novým majitelem zapracovala na svém rozvoji a otevřela v Evropě poměrně hustou síť outletů. Outletové zboží této značky hojně najdete i na českém internetu. Opravdu existuje mnoho obchodů, které se doslova předhání s nabídkami této prémiové značky. Nutno upozornit, že byste se na internetu měli chovat obezřetně a nakupovat byste měli pouze u ověřených prodejců a všímejte si i jejich hodnocení. Co se týká kamenných outletů přímo značkový Napapijri u nás nenajdete, ale jednotlivé módní kousky naleznete ve Freeprot Fashion v Hatích i v pražském štěrboholském outletu.

Napapijri leták

Značka bohužel nevydává žádný leták, který by avizoval na aktuální nabídku značky. Vytváří však katalogy s kompletní nabídkou aktuálních kolekcí, jež můžete nalézt na domovských stránkách značky.

Pro další informace neváhejte a navštivte stránky Nepapijri.com, Nenaleznete tam pouze katalog a oficiální online store, ale i mapu obchodů a další informace o značce.

Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.