Orsay – opravdu ženská móda

1 553

Orsay logoNěmecká značka Orsay představuje záruku kvality a luxusu. Společnost založili v roce 1975 jiné německé společnosti, které chtěly tvořit moderní módu pro mladé ženy. Dnes má tato firma celkem 620 obchodů v 26 evropských zemích, včetně České republiky.

 

Orsay je synonymem pro stylové a módní oblečení vysoké kvality za dostupnu cenu. Je to móda pro mladé, kteří si cení kvalitního oblečení, v němž mohou ženy vyjádřit svou ženskost za všech okolností. Oblečení značky Orsay je určeno pro každodenní nošení. Vybízí ženy, aby nosily to, v čem se budou cítit pohodlně. Móda od Orsay je navržena pro sebevědomé ženy, které ví, co chtějí, mají svůj vlastní osobitý vkus a styl, snaží se být elegantní a trendy.

Co Orsay nabízí?

Vedle oblečení Orsay nabízí i módní doplňky, jež jsou navrhovány tak, aby je bylo možné vzájemně kombinovat. Oblečení má značka rozdělené do 3 stylů – City, Casual a Party.  To proto, abyste si mohly svůj outfit nakombinovat podle vlastního stylu, nálady i příležitosti. Snahou značky Orsay je vyjádřit poctu přirozené ženské kráse. Svou módou se snaží učinit ženy šťastnými. Ve své nabídce Orsay má trička, topy, halenky, šaty, sukně, džíny, kalhoty, svetry, ponča, bundy, kabáty, boty, kabelky, pásky, šátky punčochové zboží a také i parfémy.

Orsay City

Orsay City nabízí oblečení do práce i volný čas. Styl oblečení je moderní, velice ženský a typicky městský. Základem oblečení je pohodlí a elegantní vzhled.

Orsay Casual

Orsay Casual charakterizuje méně formální a více ležérní módu, kterou budete rádi nosit každý den. Jde o snadno kombinovatelné oblečení pestrých barev vyrobenou z kvalitních materiálů. Linka Casual náleží všem ženám milující uvolněnou ležérnost, která si však stále ještě ponechává kouzlo elegance.

Orsay Party

Kolekce Orsay Party nabízí šaty, halenky, sukně, boty i doplňky, které si můžete obléct na party, rande, do divadla, výstavu či třeba slavnostní večeři. Základem kolekce jsou malé černé šaty.

Parfémy Orsay

Ano i vůně tvoří významnou součást tvorby Orsay. Letos přišla se žhavou novinkou určenou pro ženy – L’OR DE SAY. Jde o Eau de Toilette. Parfém má představovat novou image značky, kterou letos na jaře v rámci oslav svého čtyřicátého výročí od svého založení Orsay provedla. Parfém je hotovým šperkem. Uvnitř vůně se nachází hravá kombinace ovoce, pačuli, vanilky a pižma, která se umně snoubí s cedrovým dřevem, santalovým dřevem a liči. Vůně je velice jemná, francouzská, velmi delikátní. Koupit si ji můžete pouze v autorizovaných obchodech Orsay a v jejich domovském e-shopu.

ORSAY v České republice

Orsay prodejnaOrsay má v Česku více než 15 prodejen (jejich počet neustále narůstá). Nejvíc prodejen naleznete v Praze, Brně a Ostravě. V Praze Orsay naleznete v Arkádách Palác, Atriu Flora a v Centru Černý Most. Dále pak Orsay působí v Pardubicích, Mostu, Jihlavě, Liberci a Jablonci nad Nisou. Pokud chcete nakoupit zboží u Orsay levněji, doporučujeme přijmout členství v jejich klubu, které přináší velké množství exkluzivních výhod. Na internetu ji běžně nenaleznete, prodává se pouze ve specializovaných obchodech. Více informací o značce, i vyhledávač prodejen, naleznete na domovských stránkách www.orsay.com.

Orsay e-shop

Pro každé roční období Orsay vydává nový katalog s aktuální nabídkou a novou sezónní kolekcí. Nakoupit můžete i prostřednistvím jejich autorizovaného e-shopu, který funguje i pro naši republiku. Do budoucna kamenné prodejny Orsay Brno, Orsay Praha i Orsay Plzeň chtějí umožnit zasílání vybraného zboží kurýrem.

Orsay Outlet

Orsay Outlet značka má, bohužel ne u nás. Tyto obchody jsou převážně v Německu. Outletové zboží nabízí i v rámci svého vlastního e-shopu.

Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.