Pimkie – móda pro mladé dívky a ženy

1 066

Pimkie! Jen asi málokdo tuto značku, jejíž věhlas stále roste, nezná! Každá dívka a mladá žena si jistě již něco v obchodech Pimkie koupila. A pokud ne, je načase s jejich vysoce kvalitním módním zbožím seznámit!

Historie Pimkie

Značka Pimkie se zrodila v centru francouzského města Lille v roce 1971. Po úspěchu s novým trendem kalhot pro ženy se jejich sortiment postupně rozrůstal až do současného mezinárodního měřítka. Jejich cílovou skupinou jsou zejména mladé dívky a ženy ve věku do 25 let, které rádi nosí trendy módní oblečení. Pimkie se pyšní již více než 700 prodejnami ve 30 zemích a stále se rozrůstá.

Sortiment Pimkie

Pimkie nabízí širokou škálu oděvů v podobě trik, kalhot, svetříků a bund a dalších stylových módních kousků. Všechno oblečení je navrženo tak, aby přirozeně zvýrazňovala krásu každé ženy. Kromě oblečení, v obchodech Pimkie najdete také mnoho doplňků, jako jsou šperky, brýle, tašky, opasky další. Výhodou Pimkie obchodů je, že nabízí kvalitní zboží, ale za dostupné a příznivé ceny. Tak proč si neudělat radost!

Pimkie
Pimkie

Pimkie eshop

Pokud dáváte před osobní návštěvou obchodů a obchodních center přednost online nákupům, musíme vás zklamat. Přestože Pimkie eshop funguje v Německu a jiných státech, v České republice bohužel oficiální online shop neexistuje. Přesto je možné produkty značky Pimkie nakoupit na specializovaných webech sdružující více značek. Z německého oficiálního eshopu bohužel není možné zasílat zboží do Čech.

Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.