s.Oliver přináší módu pro skutečné lidi

1 666

s.Oliver logos.Oliver je dnes již proslulým německým výrobcem oblečení, který má za sebou velkou historii. Značka byla založena v roce 1969 Berndem Frierem v bavorském Rottendorfu. Rodinná značka se zaměřuje na výrobu dámské i pánské módy, oblečení pro děti, bot, kabelek a dalších módních doplňků, brýlí a parfémů. Původní jednu jedinou značku postupem času doplnilo hned několik dceřiných.

Ještě něco z historie značky s.Oliver

Název s.Oliver vznikla inspirací románem Oliver Twist od Charlese Dickense. Nejprve si firma otevřela malý butik, ale dnes už je značka známá po celém světě. Navrhuje módu pro všechny a je určena všem milovníkům moderního a komfortního stylu. Prodejny má dnes po celém světě, aktuálně jich je už na 2000. Celkem velký počet kamenných poboček naleznete i v České republice. Kromě toho však prodejny této značky naleznete v dalších asi 20 státechsvěta, jedná se o Benelux, Švýcarsko, Slovensko i Polsko, a také Rakousko, Řecko, Španělsko, Chorvatsko, Itálii, Kanadu a rovněž také i Indii.

Možná byste měli vědět, že firma své módní kousky vyrábí v Evropě, ale i v Asii, a to v Hongkongu, ale také i v Číně, Indii, Indonésii a Turecku.

O značce s.Oliver

s.Oliver oblečenie Mottem této značky je: “Skutečná móda pro skuteční lidi na každý den a v každé situaci”.

Pro značku je typické užívání kvalitních materiálů a perfektní zpracování střihů. Tvůrci rádi užívají výrazné barvy i tlumené pastelové odstíny, rádi si hrají, vytváří elegantní kolekce, pohodlné oblečení, které je nápadité a originální.

Značky s.Oliver

Aktuálně existují 3 hlavní kanály značky. Největším je s. Oliver Casual, která se věnuje ženám i mužům s módou pro volný čas. QS by s.Oliver je speciální řadou určenou pro teenagery a mladé dospělé. s.Oliver Selection je pak už mnohem více sofistikovanou linkou.

Kromě těchto třech hlavních linek však vytváří i s.Oliver bodywear (značka pro spodní prádlo, noční prádlo, plážové oblečení a domácí oblečení pro muže i ženy), s.Oliver Junior (oblečení pro děti od kojenců po větší děti), Triangle by s.Oliver (zcela nový segment, který se věnuje nadměrným velikostem, čili velikostem 44 až 52), s. Oliver Accessories (kabelky, opasky a kožená móda). Dále pak ke značce patří s.Oliver Shoes, s.Oliver brýle, s.Oliver Time, s.Oliver Jewel, s.Oliver Home, s.Oliver Fragnances, s.Oliver Umbrellas, s.Oliver Garden a s.Oliver Baby.

s.Oliver Parfémy

S tvorbou parfémů tato značka začala poměrně nedávno. Šlo o vůně Hot Edition Woman a Hot Edition Man. Za nimi pak velmi rychle šly další. V roce 2012 to byla např. vůně Difference pro ženy a posléze pak Difference Man.

Reklamní kampaně s.Oliver

s.Oliver módas.Oliver ke své propagaci užívá prominentní hudebníky, sportovce i celé týmy. Vedle toho, že sportovce užívá k vlastní propagaci, značka sportovce také podporuje. V průběhu své existence podporovala třeba Ivana Lendla, fotbalový tým Borussia Dortmund, Ralfa Schumachera, Tima Scheidera, Bayern Mnichov, Vladimira Klička a Národní basketbalovou ligu. V reklamních kampaních se tvářemi značky stal např. Dieter Bohlen, David Garrett anebo zpěvačka Anastacia.

s.Oliver a charita

Možná jste to nevěděli, ale značka s.Oliver se také výrazně podílí i na celé řadě charitativních akcích. Pomáhali například se zvládnutím situace v jižní Indii po tsunami v roce 2004, podpořili boj proti AIDS v Jižní Africe, pomohli lidem po cyklonu Nargis v Bangladéši, obětem po zemětřesení na Haiti v roce 2010, podporují projekt odborného vzdělávání na podporu pracovně znevýhodněných v Bangladéši, přispívají do společnosti, která se věnuje obětem mozkové mrtvice i sdružení proti rakovině a také podporují projekt Togo, který je určen boji proti malomocenství a tuberkulóze. Těch podpůrných činností je mnohem víc, ale o tom se dočtete zase jinde, třeba na jejich domovských stránkách.

s.Oliver v České republice

s.Oliver obchodZnačka s.Oliver v Česku naleznete na mnoha místech. Nově značka zažívá velkoobchodní expanzi, protože vtrhla do hypermarketů Globus, kde se aktuálně nachází již ve 13 s verzí prodeje tzv. shop-in-shop.

Kamenné prodejny této značky tak máte aktuálně možnost najít v brněnské Olympii, v Hradci Králové v OC Futurum, v olomoucké Olympii, v ostravském Avion Shopping Parku i na Nové Karolině, v pardubickém AFI Paláci, v plzeňské Olympii, ve zlínském Zlatém jablku, a pak v Praze v Metropoli Zličín, na Černém Mostě, Arkádách Pankrác v Šestce a v OC Letňany.

s.Oliver e-shop

Módu s.Oliver si můžete zakoupit i prostřednictvím společnosti OTTO a pak třeba na Shopaholike.cz. Oficiálně však sortiment naleznete na www.soliver.com.

s. Oliver benefity

s.Oliver obchodZnačka pro své fanoušky má věrnostní klub, kde jim nabízí různé akce, slevy a další výhody. Všechny jsou navázané na nakupování s klubovou kartou. Sleva se pak odvíjí od celkové utracené sumy, kterou jste v obchodech s.Oliver utratili. Výška slev se přitom pohybuje od 5-15%. Kromě nich však společnost s.Oliver nabízí i další benefity, jako sbírání bodů, které pak můžete použít na nákup speciálních nabídek apod. Více informací o klubu a výhodách naleznete na stránkách klubu, čili www.klub.soliver.cz.

s.Oliver outlet

s.Oliver má i svůj vlastní kamenný outlet, kde na 940 m2 nabízí cenově zvýhodněné zboží, a to mnohdy až o 70%. Bohužel tento oficiální obchod není v Česku, ale v Metzingenu. V Česku takovýto obchod naleznete v Praze ve Fashion Areně.

Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.