Stylové oblečení Tally Weijl

1 161

Tally Weijl logoTALLY WEIJL je mezinárodní módní značka, původem ze Švýcarska, kterou v roce 1984 založili dva návrháři – Tally Weijl a Beat Grüring. I po více než 30 letech firma stále patří rodině a patří k těm nejoblíbenějším a nejvyhledávanějším v Evropě.

Vývoj  značky Tally Weijl

 Tally Weijl  módaTvorbu značky Tally Weijl významně ovlivňují kořeny, které rodinou prochází a rozhodně nejsou švýcarské. Tally se narodila v Rumunsku a rodičům původem z Tel Avivu. Tally se do Paříže dostala kvůli studiu dějin umění a cestovního ruchu. Když se pak Tally rozhodla založit si vlastní návrhářskou firmu, zpočátku tvořili v garáži. Tam v průběhu jednoho roku vyprodukovala na 12 kolekcí. Jimi pa zásobovala švýcarské butiky. Odtud se vypracovali v průběhu několika let. Svůj první vlastní butik si spolu se svým mužem otevřeli v roce 1987. Než se však firma dopracovala k současnému názvu, trvalo to také ještě několik let a několik změn. Značka se neustále rozšiřovala až se prodávala po celém světě. Aktuálně prodává v celkem 38 zemích světa ve více než 800 obchodech.

Móda Tally Weijl

Značka Tally Weijl se zaměřuje na výrobu dámské módy pro ženy různého věku cca do 25 let. Móda je to jednoduchá, čistá, rafinovaná a hlavně sexy. Oblečení je nápadité, pestrobarevné a místy až šílené. Jejich touhou totiž je, abyste za každé situace vypadaly sexy. V nabídce proto má skvěle vypadající a dobře padnoucí oblečení, od krásných topů počínaje, přes skvěle padnoucí džíny pokračujíce až ke spoustě stylových bot a nádherných módních doplňků konče. Kolekce obsahují i kabelky, klobouky, šátky, šály a jiné módní maličkosti. Typické pro ně jsou hluboké výstřihy, krátké sukně, šortky, upnuté kalhoty, chlupatiny a pestrobarevné boty i šátky a zcela atypické košile. Jednotlivé kolekce se snaží co nejvíce přiblížit potřebám zákazníků a rozhodně stojí za to si z nich něco koupit.

Zajímavost Tally Weijl

Zajímavostí značky Tally Weijl jsou speciální kolekce, které vytváří pro vánoční chvíle. Je tomu tak proto, že si jsou vědomi, že je tato doba spjata nejen se svátky, ale mnoha party. Pro tyto chvíle si pro vás Tally Weijl připravil unikátní kolekci plnou sexy kousků.

Totally sexy

Tally Weijl oblečeníTotally sexy je motto této značky, jež podtrhuje i nápadité logo, které se podobá tomu od Playboye. Růžová silueta králíka je mu totiž celkem podobná a zde je umístěn zcela záměrně, protože je to zvíře plné života, poskakující, roztomilé, mírně plaché, jednoduše je sexy. A přesně to je pro oblečení od Tally Weijl typické. Oblečení nechybí určitá hravost a drzost, také i mladická bezstarostnost.

Tally Weijl v České republice

prodejna Tally WeijlZnačka Tally Weijl není v České republice nějak dlouho, první její značkový butik se u nás objevil teprve v roce 2008. Ale i za tak krátkou dobu si stihla u nás vydobýt své místo. Aktuálně její prodejny naleznete v pražském Palladiu, v Arkádách Pankrác, v pardubickém AFI Palace, hradeckém OC Atriu, chomutovském obchodním centru, jihlavském City Parku, karlovarském OC Varyáda, kladenském Centralu, libereckém Fóru, v českobudějovickém IGY Centrum, brněnské Galerii Vaňkovka, olomoucké Olympii i v ostravském Avion Shopping Parku. Dále butik naleznete i ve Frýdku-Místku, Opavě, v Teplicích, Ústí nad Labem i v Plzni.

Tally Weijl – e-shop

Ryze český e-shop Tally Weijl byste hledali marně, nikde jej nenaleznete. Naštěstí kamenných obchodů je dostatek a jinak se můžete podívat na domovské stránky značky www.tally-weijl.com, kde naleznete aktuální nabídku jednotlivého oblečení, bot a příslušenství. Jako útěchu můžeme vyzdvihnout to, že kamenné obchody nabízí spoustu těch nejrůznějších slev a akcí, mezi nimi i taková jako: nakup 3 a zaplať 2.

Outlet Tally Weijl

Zboží značky Tally Weijl v České republice nabízí Outlet Store ve Fashion Areně v Praze Štěrboholích.

Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.