TOM TAILOR – obleče celou rodinu

2 075

TOM TAILOR logoTOM TAILOR je celosvětově známá módní společnost, která se zrodila před více než 50 lety v německém Hamburku. Tato německá značka je známá svou kreativitou i vášní a vyznáváním  moderního městského životního stylu. Jejím mottem je: “Vypadat skvěle za každých okolností, ale pozor, abyste to nepřehnali.”

 

Společnost TOM TAILOR vznikla přesně v roce 1962, kdy ji založil Hansen H. Pünjer jako Henke&CO. Ke svému jménu TOM TAILOR přišla až o mnoho let později, v roce 1979.

O značce TOM TAILOR

TOM TAILOR každý rok vyprodukuje 12 kolekcí pro své 4 značky, které jsou určené pro muže, ženy i děti. Oblečení společnost prodává po celém světě, nejvíce je však kupují v Německu, Švýcarsku, v Beneluxu a ve Francii. Jde o zcela charakteristickou německou značku, s typicky německým designem, která je v Německu velmi milována a hojně nošena. Sortiment od této legendární značky velmi kvalitní a vyznačuje se také precizním zpracováním a stylovou nadčasovostí. TOM TAILOR klade velký důraz na materiály, módní vzory a barvy. Chtějí jen to nejlepší a nespokojí se s kompromisy. Vedle stylového oblečení TOM TAILOR navrhuje i hodinky, obuv, kosmetiku, brýle, pásky, čepice, šperky, župany, plavky, batohy, rukavice, šátky, kabelky, parfémy a bytové doplňky.

TOM TAILOR navrhuje módu pro celou rodinu

TOM TAILOR navrhuje oblečení od malých dítek až po starší generaci. V nabídce má různé topy, trička, svetry, kalhoty, sukně, bundy i mikiny. Oblečení navrhuje v několika samostatných liniích – TOM TAILOR MAN, TOM TAILOR WOMAN a TOM TAILOR BABY. Kromě nich má samostatné značky: TOM TAILOR DENIM, TOM TAILOR POLO TEAM a TOM TAILOR CONTEPORARY. Další speciální značkou je pak TOM TAILOR HOME, která se zaměřuje na tvorbu bytového textilu.

TOM TAILOR CASUAL

Kolekce této módní linky se starají o sebevědomé individualisty, kteří žijí aktivně, milují život, jsou dynamičtí a milují městský život. TOM TAILOR preferuje sebevědomý vzhled, sportovní styl a moderní náboj. Oblečení je proto samo o sobě sebevědomé, elegantní, velice módní  a stylové. Typické pro ně je, že není tolik barevné, zato však užívá řadu látek té nejvyšší kvality.

TOM TAILOR CONTEPORARY

Tuto linii může někdo považovat za chladnou, ale není tomu tak, jen miluje čisté jednoduché linie, moderní styl, sofistikovaný design a bohaté tkaniny. TT CONTEPORARY preferuje neutrální barvy, které osvěžují grafické vzory a chladivé odlesky ve svěžích barvách.

TOM TAILOR DENIM

Značka TOM TAILOR DENIM je určena mladým ženám od 15 do 25 let. Kolekce této značky jsou velice elegantní, cool a sexy.  TT DENIM se snaží vyjádřit postoje mladých žen, jejich pocity i vášně.

Tvůrci se při své práci inspirují těmi nejnovějšími trendy z módních metropolí světa, hip střihů i barev. Vedle džín se proto v kolekci objevují i svetry, kalhoty, úplety a sportovně střižená saka. TOM TAILOR DENIM je jednoduše výrazem pro zcela autentický životní styl.

TOM TAILOR POLO TEAM

Kolekce Polo Team od Toma Tailora se věrně řídí tradicemi tohoto sportu. Kolekce se řídí tradicemi tohoto sportu, kde se umně mísí sportovní design, hravé detaily a ušlechtilé vlastnosti, které jsou proto ideální volbou pro všechny sportovní nadšence na i hřišti i mimo něj. Oblečení je určeno především ženám od 25 – 40 let.  Je obohaceno o různé vyšívané aplikace, typické emblémy a barevně sladěnými tisky, které jim dodávají hravý vzhled. Sortiment z této linie jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů (hedvábí, len a Prima bavlna). Součástí této značky jsou trička, polokošile, halenky a softshellové bundy.

TOM TAILOR HOME

TOM TAILOR prodejnaTato linie vznikla v roce 2009 a má představovat značku, která tvoří sortiment bytového textilu pro mladé a moderně smýšlející lidi, kteří žijí uvolněným životem. Sortiment je velice kvalitní a jeho součástí je i nábytek – elegantní venkovní nábytek, sedací soupravy, křesla, koberce i postele. K tomu pak značka nabízí závěsy, ložní prádlo, polštáře a froté výrobky (ručníky).
Značkových prodejen je v Česku pouze pár, ale sortiment s touto značkou máte možnost nakoupit i prostřenictvím internetu. Více o značce se dozvíte na českých stránkách www.tomtailor.cz.

Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.