Primark Praha – ráj nákupů pro milovníky módy

Milovníci módy v Česku se konečně dočkali. Za nákupy módy za rozumnou cenu již nemusí cestovat do zahraničních poboček Primarku. Irský módní řetězec po několika odkladech, které způsobila koronavirová omezení, otevřel 17. června 2021 první českou pobočku Primark v Praze na Václavském náměstí. A na značku Primark se mohou brzy těšit i zákazníci z Moravy. Primark ČR nabízí módu za rozumnou cenu v srdci Prahy Irská módní značka Primark je proslulá tím, že ve svých prodejnách nabízí módní zboží podle nejnovějších

Gate – to je různorodost

Obchody Gate se v posledních letech těší stále větší přízni svých zákazníku. Pokud jste o této módní značce ještě náhodou neslyšeli, pojďte to s námi napravit. Podíváme, jaké oblečení mají v nabídce a kde a jak jej nejsnadněji zakoupíte. Tak vzhůru do toho!

GAP – móda, která vás zaujme

GAP. To jsou tři písmenky, která dnes zná již každý z vás. Tato módní značka je populární zejména mezi mladšími ročníky, ale zajímavé a originální kousky oblečení se zde najdou i pro starší zákazníky. Co vše najdete v jejich sortimentu? A můžete si zboží objednat také online? Pojďte to s námi zjistit!

House – originální modely pro každou příležitost

House je nestárnoucí módní značkou překypující díky své autentičnosti a kreativnímu přístupu k trendům mladistvou energií. Pokud chcete zapůsobit, okouzlit a zaujmout své okolí, pojďte se s námi podíva, co vše vám tato módní značka může nabídnout a vytvořte si svou novou a zcela originální image!

Oilily – oblečení pro každodenní život

Značka Oilily je známou módní značkou, která ovšem vedle prodejnosti klade důraz, čas a energii také do výběru vhodných dodavatelů materiálů, kteří používají zásadně přírodní materiály. Jejich produkty jsou ekologičtější a rovněž příjemnější při nošení. Pojďte se s námi dozvědět něco o této značce.