Primark Praha – ráj nákupů pro milovníky módy

530

Milovníci módy v Česku se konečně dočkali. Za nákupy módy za rozumnou cenu již nemusí cestovat do zahraničních poboček Primarku. Irský módní řetězec po několika odkladech, které způsobila koronavirová omezení, otevřel 17. června 2021 první českou pobočku Primark v Praze na Václavském náměstí. A na značku Primark se mohou brzy těšit i zákazníci z Moravy.

Primark ČR nabízí módu za rozumnou cenu v srdci Prahy

Irská módní značka Primark je proslulá tím, že ve svých prodejnách nabízí módní zboží podle nejnovějších světových trendů za velmi výhodné ceny. Není divu, že o toto zboží je velký zájem a Primark aktuálně provozuje téměř 400 obchodů s celkovou rozlohou prodejní plochy přes 1,4 milionu m2 v Irsku, Velké Británii, Francii, Španělsku, Nizozemsku, Itálii, Belgii, Německu, Rakousku, Portugalsku, Slovinsku, Polsku či v USA. Otevření první české pobočky Primarku v Praze na Václavském náměstí je jedním z nejvýznamnějších vstupů nové módní značky na český trh.

Na otevření pražské pobočky značky Primark Česká republika čekala poměrně dlouho. Primark v ČR plánoval otevřít první prodejnu již v roce 2020, ale omezení, která si vynutila nepříznivá epidemická situace, znamenala pro prodejnu Primark Praha otevření až v létě 2021. O to větší byl zájem kupujících, kteří si dosud jezdili levnou módu nakupovat do nejbližších zahraničních poboček – Primark Drážďany a Primark Vídeň. 

primark praha

Primark Praha – adresa, kde máte nákupy módního zboží na dosah

Nově otevřená pražská prodejna s prodejní plochou téměř 5 000 m2 se nachází na rohu Opletalovy ulice a Václavského náměstí – ve třech patrech nově postavené budovy s názvem The Flow Building. Na adrese Primark – Václavské náměstí 47 nabízí široký výběr oblečení a spodního prádla pro dospělé i děti, módní doplňky, obuv a také různé doplňky a potřeby pro domácnost. Primark Václavské náměstí je v rámci střední Evropy největší prodejnou této značky, umístěnou v centru města. Prodejna je otevřena denně od 9.00 do 21.00 hod., ale podle situace se otevírací doba může změnit – pro aktuální informace sledujte webové stránky.

Pokud chcete získat více informací o nabídce Primarku online a do vyhledávače zadáte Primark.cz, budete přesměrováni na globální webové stránky této značky www.primark.com, kde si však můžete zvolit lokalizaci pro ČR a informace se vám zobrazí v češtině.

Zákazníci, kteří možná očekávají po otevření prodejny Primark Praha e-shop, se nejspíš zatím nedočkají. Značka Primark i přes celosvětovou oblibu online nakupování zůstává věrná nabídce módy pouze v kamenných prodejnách, kde si oblečení můžete detailně prohlédnout a vyzkoušet.

Primark Praha – Práce pro více než 200 lidí

Primark celosvětově zaměstnává cca 70 000 lidí. Otevření pražské prodejny znamená nabídku práce pro zhruba 260 zaměstnanců na různých pracovních pozicích od prodavačů či skladníků až po vedoucí prodejních úseků či manažery. Kromě zaměstnaneckého poměru nabízí Primark Praha brigády i práci na DPČ, DPP či částečný úvazek. Nabídky zaměstnání i brigád najdete na webu v sekci Volná pracovní místa v Primark. Výhodou zaměstnání v Primarku jsou také zaměstnanecké slevy. Kromě volných míst pro Primark Praha nabídku práce brzy rozšíří nabídky zaměstnání na Moravě.

práce primark

Moravákům brzy otevře cestu k nákupům prodejna Primark Brno

Zákazníky z Moravy jistě potěší informace, že Primark ČR chystá otevření další prodejny v nákupním centru Olympia v Modřicích. Prodejna Primark v Brně by v Olympii měla nabízet módní zboží na prodejní ploše 3 600 m2 již v roce 2022. Nájemní smlouva pro tuto prodejnu je již podepsaná, takže fanoušci módy z Moravy se již mohou těšit.

Někdo má možná blíž do zahraniční pobočky Primarku

Dlouhodobá absence poboček Primarku v České republice je důvodem toho, že fanoušci nákupů v Primarku často využívali pro nákupy oblečení nejbližší zahraniční pobočky v Německu či v Rakousku. Je možné, že pro některé zákazníky z pohraničí budou tyto pobočky i nadále blíže než Primark Praha či připravovaný Primark Brno.

cesta na nakupy primark

Primark Vídeň Gerasdorf je zatím nejblíž pro zákazníky z Moravy

Primark Vídeň – adresa: G3 Shopping Resort, G3 Platz 1, Gerasdorf bei Wien, 2102, Austria, tel.: 02246 27461

Primark Vídeň – otevírací doba: pondělí, úterý a středa: 9.30–19.00, čtvrtek a pátek: 9.30–20.00, sobota: 9.30–18.00 hod., neděle: zavřeno.

Primark Drážďany si oblíbili nakupující z česko-německého pohraničí 

Primark Drážďany – adresa: Centrum Galerie Dresden, Prager Strasse 15, Dresden 01069, Germany, tel.: 0351 48618790

Primark Drážďany – otevírací doba: od pondělí do soboty 9.30–20.00 hod., v neděli je zavřeno.

Primark Dresden nabízí kromě nákupů také parkování zdarma.

FAQs (Časté otázky):

Jaká je otevírací doba v Primark Praha?

Prodejna Primark Praha je otevřená denně od 9.00 do 21.00 hod. Otevírací doba se může změnit – pro aktuální informace sledujte webové stránky.

Jaká je adresa Primarku v Praze?

Primark Praha, Václavské náměstí 47, 110 00 Praha, Tel.: +420 255 712 679

Primark v Praze volná pracovní místa?

Primark Praha nabízí aktuálně několik pracovních příležitostí. Nabídky najdete na webu v sekci Volná pracovní místa v Primark.

Kolik prodejen má Primark v ČR?

Aktuálně má Primark v České republice pouze jedinou prodejnu – Primark Praha, Václavské náměstí 47, tel.: +420 255 712 679.

Má Primark prodejnu v Brně?

V současné době je prodejna Primark Brno v stádiu přípravy. S otevřením prodejny Primark Brno se počítá v roce 2022 v nákupní galerii Olympia.

nakupy v predajni primark

Vyzkoušejte si nákupy v prodejně Primark Praha

Pokud Vás zaujala možnost nákupů oblečení a doplňků pro celou rodinu za rozumnou cenu, neváhejte a vypravte se do nové prodejny Primark Praha na Václavském náměstí. Ve třech podlažích na prodejní ploše 4 600 metrů čtverečních tam na vás čeká široká nabídka módního oblečení a doplňků pro děti a dospělé i nabídka doplňků do domácnosti. Vyzkoušejte módu, která zohledňuje nejnovější módní trendy a současně šetří peněženku zákazníků. V pražské prodejně Primark můžete nakupovat denně od 9.00 do 21.00 hod. Více informací najdete na webu: https://www.primark.com/cs/

Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.