Oilily – oblečení pro každodenní život

858

Značka Oilily je známou módní značkou, která ovšem vedle prodejnosti klade důraz, čas a energii také do výběru vhodných dodavatelů materiálů, kteří používají zásadně přírodní materiály. Jejich produkty jsou ekologičtější a rovněž příjemnější při nošení. Pojďte se s námi dozvědět něco o této značce.

Poslání společnosti Oilily

Společnost Oilily byla založena již v roce 1963 a původně vyráběla pouze dětské oblečení v živých barvách a s inovativním designem. O tři roky později byla spuštěna také výroba dámské kolekce. Oilily nyní vyrábí dámské a dětské oblečení vhodné pro každodenní život. Jejich produkty jsou praktické, pohodlně se nosí a jsou vyráběny ze snadno udržovatelných materiálů. Značka Oilily nabízí překvapivé kombinace barev, detailů a tkanin. Jejich oblečení je vhodné pro všechny lidi, kteří se život užívají s radostí a přirozenou zvídavostí. Společnost Oilily se snaží vidět svět očima svých zákazníků.

Oilily
Oilily

Oilily produkty

Sortiment Oilily je neustále rozšiřován a zahrnuje kromě oblečení také tašky, doplňky, ložní prádlo a koupelnové kolekce. Dámská móda Oilily se vyznačuje všestranným oblečením, které je možné nosit různými způsoby a při různých příležitostech. Dětská móda je pak určena k pohodlnému dětskému hraní, které činí děti spokojené a šťastné. Oblečení hlavně dlouho vydrží a je odolné při všech dětských hrách. Navíc je ve většině případů vybaveno hlubokými kapsami k uložení jakýchkoliv dětských tajemství. 

Oilily eshop

Z oficiálního Oilily eshopu je zboží odesíláno do většiny zemí světa a naleznete na něm největší výběr produktů Oilily.  Bohužel do České republiky zatím není možnost odesílání zásilek, přestože do sousedního Slovenska to možné je. Zatím tedy můžete jejich produkty zakoupit pouze v kamenných prodejnách ve velkých městech nebo objednávat ze specializovaných portálů s oblečením, které situují na jednom místě více módních značek.

Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.