Nautica – stylové oblečení inspirované mořem

1 321

Značka Nautica přináší kompletní pánskou i dámskou kolekci včetně doplňků s motivy moře, vody a nádechem dobrodružství. Pojďte s námi objevovat tuto příjemnou módu a pociťte vůni a inspiraci vodního živlu kdykoliv si oblečete oblečení Nautica.

Zrod značky Nautica

Společnost Nautica byla založena již v roce 1983 a jak již její název napovídá, stala se oblíbenou americkou značkou sportovního oblečení. Jejich sortiment je úzce spojen s námořní tématikou. V současnosti nabízí své zboží ve více než 65 zemích světa a pyšní se 74 americkými prodejnami a 291 mezinárodními obchody s více než 1 400 obchodními značkami Nautica po celém světě.

Nautica
Nautica

Nautica oblečení

Nautica nabízí širokou škálu oblečení a doplňků pro muže, ženy a děti. Asi nejoblíbenějšími kousky jsou trika a polotrika s námořnickou tématikou. A v kombinaci s dalším oblečením, které k nim dokonale pasuje, vytvoříte outfit sympatický na první pohled, ale díky použitým přírodním materiálům také příjemným a komfortním pro své nositele. Užívejte si pohodlí při všech vašich aktivitách.

Nautica eshop

Oficiální Nautica eshop je přehledný a prakticky rozdělený do jednotlivých kategorií. Ovšem jeho nevýhodou je, že zasílá své zboží pouze v rámci Spojených států amerických. Na druhou stranu by však i poštovné do České republiky bylo pravděpodobně velice vysoké a pro českého zákazníka neakceptovatelné. U nás můžete zakoupit produkty buď v kamenných prodejnách ve velkých městec, především však v Praze, anebo přes specializované webové portály, které nabízejí více značek oblečení na jednom místě.

Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.