Orchestra – vše pro matku a dítě

2 011

Orchestra je móda pro děti od narození až do 14 let. Oblečete je od hlavy až k patě a to díky modernímu a barevnému zpracování veškerého nabízeného oblečení. Navíc si na své přijdou i nastávající maminky. Pojďte s námi prozkoumat svět této originální značky.

Úspěch značky Orchestra

Značka Orchestra byla založena v roce 1995 s cílem vytvořit originální značku dětského oblečení a jedinečný koncept distribuce, který by usnadnil rodičům život. V roce 2006 došlo k velkému rozšíření, které umožnilo nabízet větší výběr produktů, ale také více služeb. V roce 2008 pak přišla Orchestra s inovativním zákaznickým klubem, který za roční poplatek 30 EUR nabízí 50% snížení ceny po celý rok na všechny textilie a doplňky značky Orchestra. Tento benefit byl díky velkému úspěchu nasazen ve Španělsku, Francii, Belgii a Švýcarsku. V současné době má téměř 560 obchodů po celém světě ve 40 zemích. Klub Orchestra se stal benchmarkovým věrnostním programem pro všechny chytré rodiče. Je v něm již zaregistrováno více než 3 miliony zákazníků.

Orchestra
Orchestra

Orchestra eshop a obchody

Oficiální Orchestra eshop je přehledně zpracovaný a pohyb v něm velice snadný a intuitivní. Bohužel však nenabízí možnost zaslání zboží do České republiky. Ovšem i kamenné obchody u nás nabízejí možnost členství v Klubu Orchestra se všemi výhodami jako v zahraničí. Roční poplatek stojí 500 Kč. Pokud budete pro své děti nakupovat pravidelně, určitě se vám členství vyplatí a vložená investice několikrát navrátí.

Rozmanitý sortiment

Rozmanitý sortiment Orchestra nabízí kromě dětské módy také stylové kousky pro nastávající maminky. Dětské zboží je rozděleno do kategorií na dívky a chlapce do 2 let a poté od 2 do 14 let. V každé kategorii najdete vše od spodního prádla až po bundy a čepice. Navíc vybrané outfity můžete doplnit vhodnými botami. Kromě oblečení nabízí Orchestra ve spolupráci s partnerskými značkami také ostatní dětské zboží a vybavení od kojeneckých lahví až po autosedačky. Jednoduše tak seženete a připravíte výbavičku pro své miminko na jednom jediném místě.

Pro lepší představu o nabízeném zboží můžete navštívit fr.shop-orchestra.com.

Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.