Kosmopolitně laděná značka Tezenis

1 508

Tezenis logoTEZENIS je značkou, která spadá pod mateřskou značku CALZEDONIA. Vznikla v roce 2003 a představuje síť prodejen se spodním prádlem, domácím oblečením, punčochovým zbožím, nočními košilkami, plavkami a pyžamy pro ženy, muže i děti.

O značce Tezenis

Tezenis vznikla v roce 2003 v italské Veroně, jako rozvíjející se součást mateřské společnosti Calzedonia. Původní myšlenkou značky Calzedonia bylo prezentovat zcela jiný způsob prodeje punčochového zboží a plážového oblečení s pomocí franšízových obchodů. Zjevně se jí to podařilo, protože v současné době má po celém světě okolo 1800 obchodů a toto číslo rozhodně není ještě konečné. Tezenis měla značku Calzedonia podpořit a doplnit.

Móda Tezenis

Tezenis oblečeníMóda od Tezenis je pokroková, absolutně kosmopolitní, autentická, trendová, originální, překvapující a neformální. Jednoduše, Tezenis má pro každého něco. Pro Tezenis je charakteristické, že klade důraz na dokonalý poměr mezi kvalitou a cenou. Výrobci pečlivě zkoumají styl, design, látky, materiály i technologii. Výrobky vyrábí dle posledních módních trendů. Obchodů Tezenis je cca 400, přičemž 300 jich najdete v Itálii a 100 v jiných zemích. Několik obchodů této značky naleznete i u nás.

Módní kolekce od Tezenis

Tezenis nenabízí pouze stylové spodní prádlo a plavky, ale i sukně, trička, mikiny, kalhoty, speciální push up legíny, teplákové soupravy, svetříky, topy, vestičky, košile, pyžama, noční košile a pro léto speciálně vytvořené krajkové mini ponožky. V nabídce má značka i celé komplety, v nichž se budete cítit velmi sebevědomě a žensky. Všechny módní kousky jsou vyrobeny podle těch nejžhavějších módních trendů, v široké škále střihů, barev, materiálů i velikostí. A to všechno za velmi příznivé ceny.

Kolekce Tezenis vždy odráží ty nejnovější trendy sezóny. Objevují se zde aktuální barvy, pestré vzory i klasické prvky – designy, vzory i střihy. Tezenis je mixem emocí, zážitků i příjemných vjemů.

Spodní prádlo Tezenis

Spodní prádlo Tezenis je naprosto perfektní značkou pro mladou generaci, přesněji pro dospívající dívky a mladé ženy. Prádlo v nabídce je praktické i líbivé na pohled. Kolekce této značky jsou dívčí, mladistvé, plné jemných vzorů, puntíků a světlých tónů, i provokativní černé krajky. Podprsenky u této značky nejsou push up, protože se snaží vytvářet mladistvý, zcela přirozený dekolt.

Plavky Tezenis

Plavky značky Tezenis jsou tvořené pro mladé ženy a muže, ale pokud čekáte nějakou extravaganci, budete překvapeni. Plavky jsou spíše jednoduchého rázu. Umožňují snadnou kombinaci vrchního a spodního dílu, takže je můžete velmi snadno vzájemně kombinovat.

Prodejny Tezenis

Tezenis prodejnaObchody této značky jsou vytvořeny v minimalistickém stylu. Prodejny Tezenis představují velmi příjemný prostor s kosmopolitním designem. Když do nich vejdete, obklopí vás příjemná uvolněná atmosféra, kterou podporuje příjemná hudba, přesněji aktuální hudební trendy. Veškeré zboží je zde vystaveno.

Tezenis Česká republika

Obchody značky Tezenis najdete i v České republice. Kde tyto obchody najdete? V Praze, Brně i v Ostravě. V Praze pobočky naleznete Na Pankráci 86, v Chlumecké 765/6. na Českomoravské 2420/15a a v Palladiu. V Brně má značka hned 3 obchody, a to v Galerii Vaňkovka, v Olympii a pak v centru na Masarykově 17.V Ostravě naleznete 2 kamenné obchody Tezenis – jeden je v Avionu a druhý se nachází na Nové Karolině. Pravda, Tezenis těch obchodů u nás nemá příliš mnoho, ale do budoucna jsou v plánu i další pobočky, jako třeba v Českých Budějovicích, Liberci, Plzni, Olomouci nebo v Ústí nad Labem. O aktuálním stavu obchodů v naší zemi se dozvíte na domovských stránkách www.tezenis.it. Ostatně na těchto stránkách naleznete i další užitečné informace o značce.

Tezenis e-shop online

I Tezenis jde s dobou, a protože si uvědomuje, že moderní lidé nenakupují pouze v kamenných prodejnách, ale rádi využívají moderních technologií, čili nakupují prostřednictvím internetu. Tezenis si na svém e-shopu dala doopravdy záležet a vytvořila krásný online obchod, který je navíc ještě i přehledný. Nakupování je zde umožněno v 9 jazycích. V nabídce nabízí kompletní nabídku, kterou máte možnost nalézt i v kamenných obchodech. V e-shopu proto má zboží pro muže, ženy i děti (spodní prádlo, pyžama, svetry i jiné trendové kousky). Kromě toho se na stránkách dozvíte o novinkách, módních přehlídkách a různých akcích značky. Dodání objednaného zboží je zcela bezproblémové a velmi snadné je zde i případná reklamace zakoupeného výrobku. Porozhlédnout se samozřejmě můžete i po prověřených českých e-shopech, které nabízí různé značky spodního prádla, tedy i Tezenis. Zejména plavky nabízí třeba české Timo.cz, které patří k předním nejlepším značkám spodního prádla. <

Tezenis leták

tezenis prodejnyBohužel Tezenis nepatří k těm značkám, které by tiskly letáky, na nichž by nabízely nějaké časem omezené akce. Společnost vydává kolekce oblečení. Plavky jednou ročně a spodní prádlo a vše ostatní z nabídky Tezenis pak dvakrát do roka. Tyto kolekce pak prezentuje prostřednictvím katalogu a internetového katalogu na www.cz.tezenis.com.

Tezenis outlet

Outlet Tezenis u nás nemá. V zahraničí outlety však určitě naleznete. Nejčastěji se Tezenis však nabízí pod značkou Calzedonia spolu s dalšími značkami této společnosti. Nejvíce outletů tohoto spodního prádla naleznete v Itálii, odkud i značka pochází. Pokud jste z toho smutní, snad vás potěší, že jisté slevy a výprodeje nabízí i kamenné prodejny.

Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.