Je libo kufr nebo kabelku? Pak jedině Lara Bags!

1 087

Už jste slyšeli o značce Lara Bags? Víte, co je jejím hlavním prodejním artiklem a kde a jak můžete jich zboží zakoupit? Pojďte se s námi podívat na zoubek této mladé společnosti s velkým potenciálem do budoucna.

Společnost s potenciálem

Poměrně mladá společnost Lara Bags, která vznikla v roce 2003 má stále rozrůstající síť prodejen a její název nabývá den ode dne na významnosti a věhlasu. Hlavní prioritou společnosti Lara Bags je spokojenost zákazníků a pozitivní a vřelý přístup k nim. Zabývají se prodejem kožené galanterie s širokým sortimentem kabelek, peněženek, kufrů, deštníků, opasků a dalšího doplňkového zboží

Různorodé modely kabelek

Asi nejžádanějším dámským zbožím z galanterie jsou kabelky. Lara Bags rozděluje modely kabelek vždy do letní a zimní kolekce, které se vzájemně odlišují zejména barevnou pestrostí. Kabelky jsou vyráběny z různých materiálů, kterým vévodí přírodní kůže, ekokůže, PVC a nylon. Produkty jsou dováženy nejen z Itálie, Francie a Německa, ale také i Indie a Číny.

Lara Bags
Lara Bags

Lara Bags kufr

V nabídce společnosti najdete také nejeden Lara Bags kufr. Ty jsou nabízeny v různých velikostech, typech a barevných kombinací. Co však mají společného je vysoká kvalita zpracování a široký výběr, ze kterého si snadno zvolí každý cestoval.

Lara Bags eshop

Jelikož je Lara Bags poměrně mladá společnost, která si své místo na trhu teprve buduje, specializuje se na prodej v kamenných obchodech, kde si získává základnu svých stálých a věrných zákaznic. Ty mají navíc k dispozici profesionálně vyškolený personál, který jim poskytne veškeré potřebné informace a při výběru vždy poradí. Je velice pravděpodobné, že s rostoucím úspěchem společnosti Lara Bags, se dočkáme také oficiálního Lara Bags eshopu.

Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.