Infinite móda vám dodá šmrnc

Infinite móda
1 566

Příznivci domácích výrobců a českých produktů jistě dobře znají Infinite oblečení. Tato značka se vyznačuje velice elegantním stylem, který je zcela nezaměnitelný a poznáte jej na první pohled. Pojďte s námi zjistit více o Infinite módě a inspirujte se!

Móda s tradicí, to je Infinite

Infinite móda je originální česká dámská značka, která si velmi zakládá na kvalitních materiálech a všechny své produkty zpracovává a vyrábí výhradně v České republice. U všech svých nových módních kousků si zakládá na aktuálních světových trendech, ze kterých vychází při navrhování jednotlivých kolekcí. Výhradní designérkou značky Infinite je od roku 1993 Mirka Magni, jejímž mottem je „Ženskost, elegance a jednoduchost, nikoliv však výhradně.“ Mezi její luxusní modely patří například návrhy večerních šatů pro Zlatu Adamovskou nebo Lucii Borhyovou na cenách TYTY. Hlavní tváří Infinite módy je Tereza Kostková.

Infinite móda
Infinite móda

Infinite oblečení je luxus, který stojí za to si dopřát

Pořiďte si originální módní kousky ve značkových obchodech Infinite nebo v eshopu, který byl spuštěn v roce 2018. S využitím zákaznické karty INF získáte navíc slevu 10 % na veškeré nezlevněné zboží. Kartu obdržíte ve všech značkových obchodech Infnitie při jednorázovém nákupu v hodnotě 20 000 Kč nebo po sečtení jednotlivých nákupů v této hodnotě, které byly uskutečněny během jednoho roku. Pro to, aby karta zůstala aktivní, ji pak stačí použít alespoň jedenkrát ročně.

Online nákup z Infinite katalogu

Aktuálně můžete vybírat z nové kolekce Infinite oblečení Podzim 19, ve které najdete šaty, bundy, svetříky, trika, sukně, košile, kalhoty a další módní a originální kousky pro oživení vašeho stávajícího šatníku. Platbu za vybrané produkty můžete odeslat online, platebním převodem nebo si jej nechat zaslat na dobírku Českou poštou nebo PPL kurýrní službou. O unikátnosti této značky se sami můžete přesvědčit na www.infinite-infinite.com

Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.