Prestižní módní značka Massimo Dutti

998

Pokud jste se ještě nesetkali s módní značkou Massimo Dutti, je načase to napravit. Podívejte se s námi na historii značky. Prozradíme vám, co všechno si můžete pořídit a jestli máte možnost nakupovat online nebo nikoliv.

Historie značky Massimo Dutti

Značka Massimo Dutti se pyšní více než třicetiletou historií a v dnešní době si její produkty můžete zakoupit na 75 světových trzích. Původně se zaměřovala pouze na pánské oblečení, od roku 1995 pak přidala také sortiment dámské kolekce. A to ve všech řadách – od městských až po neformální kolekce. A nakonec v roce 2003 zařadila také stále oblíbenější nabídku dětské módy. V současné době tedy můžete obléct celou svou rodinu do značky, která si velice zakládá na vysokých standardech dokonalosti, kvality, zdraví a bezpečnosti výrobků.

Co Massimo Dutti nabízí?

Značka Massimo Dutti nabízí dámskou módu, která se vyznačuje nejnovějšími trendy na světových molech. Ženy nosící tuto značkou jsou nadšená z poznávání nových trhů a způsobů života na osobní i profesní úrovni. Jsou to městské, nezávislé, vzdělané a kosmopolitní ženy, které jsou hrdé na svůj styl. Pánská móda Massimo Dutti se vyznačuje nejen kvalitními materiály, ale také kombinací struktur a různých stylů. Důraz je kladen na detaily a jedinečnost. Dětské kolekce jsou pak určeny pro chlapce a dívky ve věku 4 až 16 let, které se chtějí oblékat po vzoru svých rodičů.

Massimo Dutti
Massimo Dutti

Massimo Dutti eshop

Kolekce oblečení, bot a doplňků značky Massimo Dutti můžete nakupovat nejen v kamenných obchodech, ale také z pohodlí domova přes Massimo Dutti eshop. Objednávku vytvoříte standardně jako v jiných internetových obchodech, je to snadné a rychlé. Doručení po České republice je možné expresně během 1 až 2 dnů za poplatek 325 Kč, běžné doručení je zpoplatněno 165 Kč. Pokud však chcete ušetřit za poštovné a obchod Massimo Dutti se nachází poblíž vašeho bydliště, je možné si nechat vybrané zboží zaslat zadarmo přímo na prodejnu. Tam bude připraveno během 2 až 3 pracovních dní. Platba je nutná vždy předem buď platební kartou nebo přes PayPal.

Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.