Mustang – móda inspirovaná Divokým západem

2 847

mustang logoHistorie značky Mustang se datuje až do roku 1932, kdy tato oděvní značka vznikla. Módní společnost založil Luise Hermann v německém Kleiderfabrik v Künzelsau. Ta tímto krokem chtěla původně podpořit svého manžela, jehož truhlárna poněkud stagnovala. A vidíte, z původní podpory manžela je dnes již tradiční značkou.

Mustang vždy své zákazníky kladl na první místo, a proto pro ně bylo nesmírně důležité nabízet jim prvotřídní kvalitu v podobě perfektně padnoucích riflí, v nichž budete nejen skvěle vypadat, ale budete se v nich i dobře cítit. Stejně si tak váží i svých zaměstnanců, protože si je vědom, že bez jejich práce by Mustang nebyl tam, kde je dnes.

O značce Mustang

Mustang kolekcePrůlom směrem k džínové módě u Mustangu nastal po válce, kdy nástupci uvažovali, co s firmou dál. Vůbec první dámské džíny se zde ušily v roce 1953. A věřte, byl to absolutní převrat, protože tyhle kalhoty vznikly v době, kdy ženy nosily jen sukně, šaty a kostýmy. Původně byly tyto dámské džíny nazývány jaké dámské kalhoty pro kempování.

Možná byste to nečekali, ale až teprve v roce 1958 si nechala společnost registrovat svůj název a pojistili si ho ochrannou známkou na mezinárodní úrovni.

V roce 1989 pak značka začala s tvorbou naprosto nejúspěšnějších džín v Evropě Jeans od JOOP!

S příchodem jiných značek na trh, které začaly vyrábět také džínovou módu, to začal mít Mustang těžké. Neprospěla mu ani hospodářská krize a tak 5 let Mustang bojoval o přežití a zvažoval o nové obchodní strategii. A zdá se, že na ni přišel, protože v roce 2013 vytvořila zcela unikátní kolekci Sansibar Denim, high-end kolekci, která byla vyrobena vlastní novou speciální technologií Waterfree. To značku dostalo opět zpět do hry a do zisku. Nově pak Mustang zahájil výrobu a prodej RealXJeans, což prezentuje zcela nový typ džín s mimořádnou kvalitou. Skýtá jedinečnou synergii i maximální komfort a autentický vzhled.

S převratnými objevy však Mustang přišel i v minulosti. Víte, že to byla právě tato značka, která představila nejen dámské džíny, ale i dámské manšestráky anebo strečové rifle?

Móda Mustang

Mustang oblečeníMóda od Mustangu byla od svého počátku vedena s důrazem na to, že si zákazník zaslouží to nejlepší. Neodváděli tak pouze perfektní práci, ale neustále pracují i na inovacích, nových střizích i technologiích. Mustang se zaměřuje na výrobu prémiových džín, které se prodávají za cenu střední třídy. Džíny této značky patří k nejlepším v Evropě. Zákazníci si to uvědomují a proto ji i vyhledávají. Pozor, ale Mustang není pouze výrobcem džínů, ale i bund, čepic, košil triček, svetrů, spodního prádla, brašen, kabelek, batohů a šál. Kromě toho všeho dnes Mustang vyrábí i stylové boty inspirované americkým Divokým západem.

Boty značky Mustang

Boty značky Mustang jsou u nás velice oblíbené. Značka má poměrně rozsáhlou nabídku k různému účelu nošení. V nabídce mají tenisky, sandále, boty na podpatku, jezdecké boty, polobotky, polokozačky, kozačky i workery. Módní obuv se snaží držet aktuálních módních trendů i elegance. Sportovní boty mají pak lehký nádech ležérnosti. Všechny boty jsou vyrobeny z jemné kůže anebo kvalitních textilií. Kolekce nabízí rozsáhlé možnosti výběru, ať už barev, střihů, tak i stylů. Dámské modely jsou nabízeny ve velikostech 36 – 42. Pánské obuv je vyráběna ve velikostech 40-50. Doopravdy, když uvidíte kompletní nabídku obuvi Mustang, nebudete vědět, co si vybrat.

Prodejny Mustang v České republice

olympia plzeň mustangZnačkové prodejny dnes nabízí kompletní nabídku Mustangu, a tak nabízí oblečení, módní doplňky a obuv. Své zastoupení má Mustang i v České republice. Jeho zboží je nabízeno samostatně v různých obchodech, ale naleznete tu i jejich vlastní prodejny. Největší zastoupení značky samozřejmě naleznete v Praze. Móda této značky se nabízí veskrze v každém větším městě. Značkovou prodejnu naleznete v Olympii Plzeň, v Metropoli Zličín i v brněnské Galerii Vaňkovka. Kompletní seznam specializovaných prodejen najdete pak na stránkách www.mustang.de.

Mustang E-shop

Obdobně tak, jak tomu je s prodejem sortimentu značky Mustang v kamenných obchodech, je tomu i s jeho prodejem na internetu. Najdete u nás celou řadu e-shopů, které nabízí zboží Mustang. České internetové obchody se ponejvíce specializují na prodej bot a džín této značky. I když tato značka nepatří k těm padělaným, nakupujte zboží pouze u renomovaných prodejců. Zajímavou nabídku džín naleznete na Mall.cz. Oficiální eshop pak naleznete na adrese www.mustang-jeans.com. Tento e-shop bohužel nabízí aktuálně svůj sortiment pouze Němcům a Rakušanům.

Mustang v letáku

Mustang žádný leták nevydává. Na jejich domovské stránce naleznete kompletní přehled sortimentu i s možnostmi nákupu. Určitý katalog džínové módy Mustang nabízí i Jeans.cz. Mimo toho sortiment této značky máte možnost nalézt i v OTTO katalogu.

Mustang Outlet

Pakliže chcete koupit zboží značky Mustang s velkou slevou, doporučujeme navštívit OUTLET. Mustang své zboží až o 70% levněji (minimálně o 30%) nabízí hned ve dvou velkých českých outletech – Fashion Arena v pražských Štěrboholích a ve Freeport Fashion poblíž hranic s Rakouskem, Znojmo-Hatě. V těchto outletech máte možnost vybírat si z kompletního sortimentu oblečení, módních doplňků, obuvi i spodního prádla. Kromě outletů v České republice je Mustang móda nabízena i v zahraničí. Velký počet takovýchto kamenných prodejen naleznete v Německu.

 

Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.