F&F – značka dostupná všem

2 752

F&F logoChcete stylovou módu za velmi příznivou cenu? Tak zamiřte do Tesca anebo do obchodního centra s názvem My, který také spadá do tohoto obchodního řetězce. Není třeba ohrnovat nos nad konfekcí, protože tuhle módu ve Velké Británii preferují i ti nejbohatší.

Ostatně lady Kate Middleton je tomu živoucím vzorem. Ráda světu dokazuje, že i za malé peníze jde udělat hodně muziky a rozhodně to přitom není na úkor kvality anebo pěkného designu.

O značce F&F

Značka se zrodila v roce 2000 ve Velké Británii a její snahou již od samého počátku bylo navrhovat a tvořit  módu nejen s ohledem na aktuální trendy, ale i s ohledem na individuální potřeby zákazníků. K nám se značka dostala v roce 2008 a o dva roky později expandovala i do Asie. Značka si zakládá na užívání kvalitních materiálů, má ekologický přístup a je členem ETIC, čili Ethic Tranding Initiative Code, které si zakládá na nezneužívání pracujících a dbá na zajištění důstojných pracovních podmínek pro zaměstnance. Módu pro F&F tvoří tým zkušených návrhářů, kteří se při své práci inspirují aktuálními trendy i tím, s čím na trh přišly jiné značky.

Móda F&F

Jejich móda je pro celou rodinu, všechny věkové kategorie a rozličné postavy. V nabídce mají jak ultra malé, tak i nadměrně velké velikosti. Značka F&F vás oblékne od hlavy až po paty. Kolekce navrhuje nejen podle aktuální sezóny, ale všímá si i plesové sezóny, Vánoc, dovolené anebo třeba návratu do školy. Samostatnou kapitolu pak tvoří sportovní řada F&F Active a produkty do domácnosti F&F Home. Móda pánského i dámského oblečení se nese v elegantní lehce sportovním duchu, jenž si potrpí na barvách, jisté jednoduchosti až minimalismu s trochou retra. Móda této značky není nikdy nudná. Bezva je, že jednotlivé kousky F&F  mezi sebou můžete dobře kombinovat.

Dámská sekce F&F

Dámská sekce nabízí oblečení od spodního prádla po společenské šaty, které můžete doplnit o kabát, rukavice, klobouk nebo čepici a parádní kabelku. Velmi oblíbené jsou zde nabídky plavek, které zaujmou svou kvalitou, rozmanitostí velikostí i možností kombinace vrchních a spodních dílů. Zajímavostí rovněž je, že dámskou módu ve větší míře najdete i ve vlastním obchodě v pražském Palladiu (kromě již výše zmíněných obchodů). Pozor, nově se v Palladiu aktuálně objevila i nejnovější pánská kolekce.

Pánská sekce F&F

F&F jako jedna z konfekčních značek má překvapivě slušivou pánskou módu, která je navíc velmi pohodlná, vyrobená z kvalitních materiálů a je prodávána za rozumnou cenu.

Značku F&F ve Velké Británii milují, milujme ji i my!

Ve Velké Británii za touto značkou stojí velká základna fanoušků, a to i mezi velkými milovníky módy a vyznavači stylového oblečení. Rok od roku se navíc úroveň navyšuje a mnozí ji označují za luxusní. Splňuje totiž všechny potřebné podmínky o kvalitě látek, perfektních střizích, mistrném zpracování, vysokém komfortu a pěkném designu.

F&F na Fashion Weeku

F&F obchodMožná jste to netušili, ale F&F se aktivně účastní významných módních přehlídek, které se konají v rámci Fashion Weeků různě ve světě. Nejinak tomu bylo i letos, kdy předvedla svou nejnovější kolekci v rámci Fashion Show Prague.

 

F&F a její poutavé reklamní kampaně

Nepodceňujte kouzlo této značky, protože každý rok angažuje pro svou reklamu celou řadu známých osobností, které se rády stávají tvářemi značky. Poslední kolekci propaguje australská modelka Bambi Northwood Blyth, která se v reklamě objeví oblečená ve stylu sedmdesátých let minulého století.

F&F na internetu

F&F nemá žádný e-shop, má však dokonale propracovanou stránku, která funguje jako katalog. Jedná se o www.ffmoda.com, kde naleznete aktuální zboží společnosti i s důkladným popisem. Vše zde máte přehledně roztříděno do různých kategorií. Nechybí tu ani upozornění na brzy příchozí novinky a milovníci módy si mohou prolistovat ve zdejší blog.

Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.