Neodolatelná kolekce RESERVED

946

reservedRESERVED je nejúspěšnější polská módní značka, která prorazila daleko za hranice Polska. Značku původně založili jako prodejní řetězec, se sídlem v Gdaňsku, Marek Piechocký a Jerzy Lubianěc koncem devadesátých let minulého století.

Příběh značky

Aktuálně má RESERVED v Polsku 146 prodejen umístěných ve velkých obchodních centrech a v zahraničí tuhle značku naleznete v Estonsku, Litvě, Lotyšsku, na Ukrajině, v Rusku, Česku, na Slovensku, v Bulharsku a Maďarsku.

RESERVED nabízí ty nejnovější módní trendy ženám, mužům i dětem. Typické pro tuto značku jsou jednoduché a klasické vzory, elegantní střihy a zcela originální neotřelé vzory pro statečné zákazníky :-).

O značce RESERVED

 Jak již bylo výše zmíněno, oblečení se štítkem RESERVED na módní trh přináší pánskou, dámskou i dětskou módu. Pro tuto značku je typické, že její výrobky jsou vyrobené z vysoce kvalitních materiálů velmi příjemných na dotek. Kouzlo této značky zvyšuje ještě ten fakt, že její sortiment je možno pořídit za skvělé ceny. Styl oblečení RESERVED je originální, moderní a kosmopolitní. Pestrá paleta oblečení, módních doplňků a obuvi dokáže vyhovět širokému rámci zákazník, a to bez ohledu na pohlaví, věk i styl.RESERVED oblečení

Dámská linie RESERVED

Dámské oblečení RESERVED klade důraz na ženské linie, které typizují hluboké výstřihy, třásně, volánky, výšivky, korálky a jiné designové ozdoby. Dámská móda se štítkem RESERVED se dále člení do 3 dalších linek – OFFICE, STREET FASHION a YOUNG.

RESERVED OFFICE

OFFICE  kolekce značky RESERVED je velice formální, ale elegantní zároveň. V kolekci kromě strohého pracovního oblečení najdete však i kousky určené pro speciální příležitosti.

RESERVED STREET FASHION

Kolekce Street Fashion je uvolněná, ležérní, ideální pro městský život i každodenní nošení. Ten, kdo si ji vybere neprohloupí, protože nabízí různorodé využití. Jde o velmi ženskou kolekci, kterou můžete nosit jak do práce, tak i ve volném čase.

RESERVED YOUNG

Dámská kolekce RESERVED YOUNG je určena mladým ženám, které nechtějí být šedé myšky  a nebojí se experimentovat a nosit originální oblečení.

RESERVED kolekce

Pánská linie RESERVED

Pánská kolekce svou filozofií nikterak významně neodbočuje od myšlenky dámské linie. I tato se zaměřuje na kombinaci klasiky s moderními prvky, jež podtrhují extravagantní doplňky. Důraz je zde kladen na eleganci, komfort,styl a casual.

CITY RESERVED

Kolekce CITY RESERVED je určena všem sebevědomým moderně smýšlejícím mužům, kteří chtějí být chic. Oblečení je velmi elegantní, vhodné jak formálnímu užití, tak i pro volný čas.

RESERVED CASUAL

Stejně jako dámská kolekce Street Fashion, má i kolekce CASUAL přinést vysoký komfort. Na rozdíl od té dámské je však určena do nepříznivého počasí. Užít ji můžete jak v rámci outdoorových aktivit, tak i ve městě.

RESERVED YOUNG

Kolekce RESERVED YOUNG vyniká pestrými barvami, motivy i zajímavými střihy. Do této linie značka zařadila i džínovou módu.

Dětská linie RESERVED

Kolekce značky RESERVED určené pro děti jsou vyrobeny z pestrobarevných látek s veselými motivy a moderními příjemnými vzory. Oblečení je vyrobeno z přírodních materiálů, které skýtají vysoký komfort a je obohaceno i o praktické funkční prvky. Maminky jistě také ocení jejich snadnou kombinovatelnost. Kolekce pro děti je určena jak těm nejmenším, tak i batolatům, předškolákům, malým školákům i teenagerům.

 

Nejúspěšnější módní polská značka

reserved prodejnaRESERVED si zaslouží být tou nejúspěšnější módní značkou Polska. Tvrdě na tom pracovala. Její kolekce jsou propracované a dotažené do těch nejmenších detailů a neopomněli ani na důkladnou a nápaditou propagaci. Svou první velkou kampaň, s níž prorazila do Evropy vytvořili v roce 2005.

RESERVED v Česku

Tento oblíbený polský prodejce módy se u nás objevil v roce 2002, dnes se u nás nachází téměř v každém velkém obchodním domě. Příležitostí nákupu je proto víc, než dost. Aktuálně těchto obchodů v česku je 19. Naleznete je v Olympii Plzeň, Arkádách Pankrác, Atriu Flora, Avion Shopping Parku v Ostravě, OC Černý Most, v Brně, Fóru Liberec, Fóru Nová Karolina, Galerie Vaňkovka, Metropoli Zličín, NC Královo Pole, v Mostu, Zlíně, OC Chodov, Karlových Varech, Olympii Brno, Olympii Olomuc i v OC Nisa. Více informací o prodejnách a možnostech nákupu naleznete na www.reserved.cz.

Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.